Yahoo.no www.yahoo.no

Yahoo er rangert som 14.826 i Norge. 'Yahoo! Norge.'

14.826Rang i Norge

4Verdens-rangering

Sider lest per måned29.638.780.605
Besøk per måned 1.494.953.256
Verdi per besøkendekr 0,90
Estimert verdikr 7,38 Milliarder *
Eksterne lenker187
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
1Taiwan
2Iran
3Bangladesh
3Hong Kong
4Nigeria

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • yahooligans.no Yahoo!
    yahooligans.no
  • Yahoo!
    yahoomail.no
  • liten yail.no skjermbilde
    yail.no
  • Ayuntamiento de Yaiza
    yaiza.org
  • Yako | Yako hjelper deg med strategi, rådgivning, kurs, verktøy og produksjon innen digitale medier.
    yako.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land13,30%9,70%
Taiwan 13,90%11,60%
Iran 23,50%3,20%
Bangladesh 30,50%0,40%
Hong Kong 30,90%1,70%
Nigeria 41,50%1,30%
Pakistan 41,10%0,90%
USA 433,00%35,60%
Australia 51,10%0,80%
Canada 52,10%1,80%
Egypt 51,00%0,70%
Frankrike 52,20%1,70%
India 58,80%10,00%
Italia 52,00%1,20%
Filippinene 51,20%1,40%
Romania 50,90%0,70%
Singapore 50,60%0,60%
Indonesia 62,70%2,40%
Mexico 62,20%1,90%
Malaysia 60,90%0,70%
Argentina 70,70%0,50%
Saudi-Arabia 70,70%0,60%
Thailand 70,60%0,50%
Reino Unido 73,30%2,40%
Vietnam 70,70%0,50%
Brasil 82,50%1,60%
Spania 81,40%0,90%
Sør-Korea 91,20%0,90%
Tyskland 101,90%1,20%
Russland 290,50%0,30%
Kina 302,20%1,70%
Japan 370,80%0,70%

Hovedparten av besøkende er fra Pakistan, Nigeria, Hong Kong, Bangladesh, Iran og Taiwan.

Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering4
Besøkende Daglig44.687.480 -2,27%
Daglig Rangering for besøkende.4
Daglige Sidevisninger213.056.800+2,22%
Daglig Sidevisninger Rangering5
Sidevisninger per bruker6,60+4,6%
Innhold

www.Yahoo.no

Emner: Registrer Deg, og Logg På.

Kategori: 'Søk/Søkemotorer' og 'On the Web/Web Portals'

Ukjent: Domenet er 19 år og 3 måneder gammelt.

48.863.880 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 6,60 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Yahoo Inc.
California
Sunnyvale
USA
37.3701, -122.03

Det hostes av Yahoo Inc (California, Sunnyvale,) og bruker YTS/1 nettserver. Det finnes 4 DNS-oppføringer, som for eksempel ns1.yahoo.com, ns5.yahoo.com, og ns3.yahoo.com. Dets IP-nummer er 98.139.102.145.

IP: 98.139.102.145

Web Server: YTS/1

Encoding: utf-8

PING any-rc.a01.yahoodns.net (68.180.206.184) 56(84) bytes of data.
64 bytes from w2.rc.vip.sp1.yahoo.com (68.180.206.184): icmp_seq=1 ttl=54 52.9 ms
64 bytes from w2.rc.vip.sp1.yahoo.com (68.180.206.184): icmp_seq=2 ttl=54 52.9 ms
64 bytes from w2.rc.vip.sp1.yahoo.com (68.180.206.184): icmp_seq=3 ttl=54 50.9 ms
--- any-rc.a01.yahoodns.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 50.992/52.325/52.992/0.961 ms
rtt min/avg/max/mdev = 50.992/52.325/52.992/0.961 ms

Serveren har lavere hastighet enn 48% av målte nettsteder, altså 2501 milliseconds. 52.9 ms er tiden gitt ved en pingtest.

Server klargjøring
Date:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Cache-Control:max-age=0, private
Expires:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Age:0
Via:HTTP/1.1 yts9.global.media.sp2.yahoo.com (YahooTrafficServer/1.20.13 [cMsSf ]), HTTP/1.1 r09.ycpi.mud.yahoo.net (YahooTrafficServer/1.20.20 [cMsSf ])
Server:YTS/1.20.20
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive