Telenor.no

Telenor er rangert som 40 i Norge. 'Mobiltelefon, Bredbånd, Mobilt Bredbånd og Telefoni / Privat - Telenor.'

40Rang i Norge

14.061Verdens-rangering

Sider lest per måned15.447.065
Besøk per måned 1.109.178
Verdi per besøkendekr 2,93
Estimert verdikr 5,48 Millioner *
Eksterne lenker2.050
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • telenorarena.no Info, Events & Billetter, Leie arenaen

    telenorarena.no

  • Telenor BIL - Trondheim

    telenorbil.com

  • liten telenord.no skjermbilde

    telenord.no

  • vise telenordia.no data

    telenordia.no

  • Telenordic AS

    telenordic.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,90%2,30%
Norge 40 95,30%95,50%
Sverige 7.386 1,30%1,70%
USA 316.562 0,50%0,40%

Det er mest populært i landene USA, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Ski54.20%6.30%10.00
Nesoddtangen72.20%3.60%11.00
Elverum116.00%4.30%5.00
Drammen186.70%11.20%12.00
Askim291.80%1.40%5.00
Bremnes322.10%0.60%2.00
Fredrikstad481.70%2.80%12.00
Volda521.60%1.50%6.00
Kristiansand901.60%1.50%7.00
Moss982.00%1.70%6.00
Lillehammer991.80%0.80%3.10
Trondheim1073.90%4.10%7.00
Oslo12913.30%9.90%5.20
Bergen1324.60%3.80%6.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering11.816 -2.734
Besøkende Daglig22.042+13%
Daglig Rangering for besøkende.14.399 -3.045
Daglige Sidevisninger118.081+24%
Daglig Sidevisninger Rangering8.388 -2.861
Sidevisninger per bruker7,40+9%
Innhold

www.Telenor.no

Emner: Hopp Til Innholdet, Bedrift, Om Telenor, Mine Sider, Sjekk Tibudet, og Finn Ditt Abonnement.

Kategori: 'Næringsliv/Telekommunikasjon'

De estimerte 24.102 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 7,40 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Edb Business Partner Norge As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Programmeringsspråkmiljøet er Servlet/2.5 JSP/2.1. Dets nettserver finnes her: Edb Business Partner Norge As Oslo. ns1.nextra.no, og ns2.nextra.no er nettstedets DNS-navneservere.

IP: 153.110.239.148

Drevet av: Servlet/2.5 JSP/2.1

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 1519 milliseconds, kortere enn 46% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Cache-Control:no-cache="Set-Cookie"
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
X-Powered-By:Servlet/2.5 JSP/2.1
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked