Stordkommune.no

Stordkommune er rangert som 49 i Norge. 'www.stordkommune.no.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker57
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • stordkonferansen.com Om oss, Alle tjenester, Leie rack

    stordkonferansen.com

  • Stord Opplæringssenter - Framside

    stordkurs.net

  • liten stordlufthavn.no skjermbilde

    stordlufthavn.no

  • Stord MC Club

    stordmcclub.org

  • Stordmusikklag

    stordmusikklag.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Stordkommune.no

Kategori: 'Stord/Myndigheter'

De estimerte 27.378 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,17 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Rundehaugen 45
Stord
Norge
59.8, 5.45

Dets IP-nummer er 82.134.1.203. ns1.hyp.net, ns2.hyp.net, og ns3.hyp.net er nettstedets DNS-navneservere. Serveren hostes av Rundehaugen 45 Stord.

IP: 82.134.1.203

Nettstedets lastetid er 691 milliseconds, kortere enn 87% av andre målte nettsteder.