Sparebank1.no www.sparebank1.no

Sparebank1 er rangert som 59 i Norge. 'SpareBank 1.'

59Rang i Norge

15.757Verdens-rangering

Sider lest per måned15.866.550
Besøk per måned 1.586.655
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 7,83 Millioner *
Eksterne lenker785
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
59Norge
102.604Reino Unido

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,10%1,20%
Norge 5997,10%98,70%
Reino Unido 102.6040,80%0,20%
ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Sperrebotn64.40%5.20%11.00
Sandnes223.00%3.50%11.00
Stavanger346.20%4.60%7.00
Fredrikstad432.60%2.70%10.00
Volda462.10%2.90%13.00
Hamar502.00%3.50%16.00
Lillehammer573.30%3.60%10.00
Oslo9222.20%23.40%10.00
Trondheim1264.80%3.90%8.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering13.2411.299
Besøkende Daglig18.404 -12,81%
Daglig Rangering for besøkende.17.3381.232
Daglige Sidevisninger131.585 -23,32%
Daglig Sidevisninger Rangering7.4991.335
Sidevisninger per bruker9,90 -12,07%

www.Sparebank1.no

Når vi leser gjennom nettstedet kan vi se at det finnes sider om Privat, Bedrift, Om Oss/presse, Eiendomsmegler 1, Lån, Oversikt Lån, Råd Om Førstegangsetablering, Boliglånskalkulator, og Boliglån.

Besøkende Reino Unido og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra. Nettstedet har omtrent 20.124 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 9,90 sider hver. Det er mest populært i Oslo, Stavanger, Trondheim, Sperrebotn og Lillehammer.

InnholdFinn sider om: "Privat - SpareBank 1," "Privat - SpareBank 1 Nøtterøy-Tønsberg," "Privat - SpareBank 1 Nord-Norge," og "Sjef.no - Bli kunde - Privat - SpareBank 1 SR-Bank." Det er oppført i kategorien 'Banktjenester/Banker.'

LenkerServer
Server Sted
Ergogroup
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Et ping sendt til serveren angir tiden 136 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for siden er 1004 milliseconds.

Dets IP-nummer er 139.112.16.122. Programmeringsspråkmiljøet er Servlet/2.5 JSP/2.1. Det hostes av Ergogroup Oslo, og bruker Apache/2 nettserver. Dets 3 navneservere er ns3.sparebank1.no, ns2.sparebank1.no, og ns.sparebank1.no.

PING www. (139.112.16.122) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 139.112.16.122: icmp_seq=1 ttl=237 136 ms
64 bytes from 139.112.16.122: icmp_seq=2 ttl=237 137 ms
64 bytes from 139.112.16.122: icmp_seq=3 ttl=237 137 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1998ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.990/137.074/137.135/0.061 ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.990/137.074/137.135/0.061 ms
Server klargjøring
Set-Cookie:--
Date:--
Server:Apache/2.2.3 (Red Hat)
Cache-Control:no-cache
Cache-Control:no-store
Pragma:no-cache
Expires:--
ExpiresAbsolute:Thu, 01 Jan 1970 00:00:00 GMT
X-FRAME-OPTIONS:SAMEORIGIN
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Powered-By:Servlet/2.5 JSP/2.1
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8