Sparebank1.no Gå til hjemmeside

Sparebank1 er rangert som 59 i Norge. 'SpareBank 1.'

59Rang i Norge

15.757Verdens-rangering

Sider lest per måned15.866.550
Besøk per måned 959.796
Verdi per besøkendekr 2,62
Estimert verdikr 4,74 Millioner *
Eksterne lenker785
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
59Norge
102.604Reino Unido

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • sparebank1telemark.no 1. Telefonbank, 2. SMS-tjenester, 3. SMS-varsling
    sparebank1telemark.no
  • www.sparebank1vestfold.no
    sparebank1vestfold.no
  • liten sparebankbladet.no skjermbilde
    sparebankbladet.no
  • Sparebanken Hedmark
    sparebanken-hedmark.no
  • SpareBank 1 Søre Sunnmøre
    sparebanken.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,10%1,20%
Norge 5997,10%98,70%
Reino Unido 102.6040,80%0,20%

Reino Unido og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Sperrebotn64.40%5.20%11.00
Sandnes223.00%3.50%11.00
Stavanger346.20%4.60%7.00
Fredrikstad432.60%2.70%10.00
Volda462.10%2.90%13.00
Hamar502.00%3.50%16.00
Lillehammer573.30%3.60%10.00
Oslo9222.20%23.40%10.00
Trondheim1264.80%3.90%8.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering13.2411.299
Besøkende Daglig18.404 -12,81%
Daglig Rangering for besøkende.17.3381.232
Daglige Sidevisninger131.585 -23,32%
Daglig Sidevisninger Rangering7.4991.335
Sidevisninger per bruker9,90 -12,07%
Innhold

www.Sparebank1.no

Emner: Privat, Bedrift, Om Oss/presse, Lån, og Oversikt Lån.

Kategori: 'Banktjenester/Banker'

Nettstedet har omtrent 20.124 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 9,90 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Ergogroup
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Programmeringsspråkmiljøet er Servlet/2.5 JSP/2.1. Det hostes av Ergogroup Oslo, og bruker Apache/2 nettserver. Dets 3 navneservere er ns3.sparebank1.no, ns2.sparebank1.no, og ns.sparebank1.no.

IP: 139.112.16.122

Drevet av: Servlet/2.5 JSP/2.1

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (139.112.16.122) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 139.112.16.122: icmp_seq=1 ttl=237 136 ms
64 bytes from 139.112.16.122: icmp_seq=2 ttl=237 137 ms
64 bytes from 139.112.16.122: icmp_seq=3 ttl=237 137 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1998ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.990/137.074/137.135/0.061 ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.990/137.074/137.135/0.061 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 136 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for siden er 1004 milliseconds.

Server klargjøring
Set-Cookie:--
Date:--
Server:Apache/2.2.3 (Red Hat)
Cache-Control:no-cache
Cache-Control:no-store
Pragma:no-cache
Expires:--
ExpiresAbsolute:Thu, 01 Jan 1970 00:00:00 GMT
X-FRAME-OPTIONS:SAMEORIGIN
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Powered-By:Servlet/2.5 JSP/2.1
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8