Skandiabanken.no

Skandiabanken er rangert som 61 i Norge. 'Skandiabanken - Enkel nettbank.'

61Rang i Norge

19.391Verdens-rangering

Sider lest per måned20.846.039
Besøk per måned 591.886
Verdi per besøkendekr 4,20
Estimert verdikr 2,92 Millioner *
Eksterne lenker529
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • skandiacup.no Forside, Kampoppsett, Kampoppsett Mini

    skandiacup.no

  • Megler, Bolig, Hus, Leiligheter, Eiendom, Frankrike, Franske Rivieran

    skandiafrance.no

  • liten skandiakraft.no skjermbilde

    skandiakraft.no

  • Melbourne IT DBS - Parked Page

    skandialink.no

  • Skandianett

    skandianett.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,60%3,60%
Norge 61 92,20%88,40%
Reino Unido 43.424 1,20%1,80%
USA 70.601 2,90%6,20%

Det er mest populært i landene USA, Reino Unido og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Klofta42.80%3.30%16.00
Nesttun75.40%3.80%9.00
Leknes174.90%3.40%9.00
Horten175.40%3.00%8.00
Sandnes184.10%3.90%13.00
Asker226.40%5.80%12.00
Haugesund294.60%4.70%14.00
Oslo4934.10%35.60%14.00
Trondheim577.40%7.50%14.00
Bergen1444.70%6.10%18.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering16.2951.907
Besøkende Daglig13.910 -17,07%
Daglig Rangering for besøkende.23.0592.719
Daglige Sidevisninger142.388 -15,88%
Daglig Sidevisninger Rangering6.979737
Sidevisninger per bruker14,10+1%
Innhold

www.Skandiabanken.no

Emner: Til Toppmeny, Til Lokalmeny, Til Sideinnhold, Presse, Om Oss, og Klage.

Kategori: 'Banktjenester/Banker'

De estimerte 15.210 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 14,10 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Skandia Informationsteknologi Ab
Stockholm
Sverige
59.33, 18.05

Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET. Det hostes av Skandia Informationsteknologi Ab Stockholm, og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver. ns2.domainnetwork.se, ns.domainnetwork.se, og ns3.domainnetwork.com er nettstedets DNS-navneservere.

IP: 194.114.243.23

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 931 milliseconds, kortere enn 73% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Server:Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie:--
X-AspNet-Version:2.0.50727
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Connection:close
Content-Length:26639