Ryvarden.no

Ryvarden er rangert som 50 i Norge. 'RK - Nyheter - Ryvarden kulturfyr.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker6
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • ryvet.no domeneregistrering, domenenavn, domener

    ryvet.no

  • index

    ryveteran.no

  • liten ryvingen.no skjermbilde

    ryvingen.no

  • Ryvingen fyrstasjon - Norges sydligste fyr

    ryvingenfyr.no

  • gå til nettsted

    ryvita.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Ryvarden.no

Emner: Hopp Til Innhald, Hopp Til Meny, Hopp Til Søk, og Med Maling Og Pensel.

Kategori: 'Sveio/Myndigheter'

De estimerte 27.144 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,15 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Box 300
Straume
Norge
59.07, 9.13

ns3.hyp.net, ns1.hyp.net, og ns2.hyp.net er nettstedets DNS-navneservere. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET. Det hostes av Box 300 Straume, og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver.

IP: 85.200.208.235

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

PING www. (85.200.208.235) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 235.85-200-208.bkkb.no (85.200.208.235): icmp_req=1 ttl=119 150 ms
64 bytes from 235.85-200-208.bkkb.no (85.200.208.235): icmp_req=2 ttl=119 149 ms
64 bytes from 235.85-200-208.bkkb.no (85.200.208.235): icmp_req=3 ttl=119 148 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.407/149.672/150.955/1.087 ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.407/149.672/150.955/1.087 ms

Nettstedets lastetid er 1112 milliseconds, dette er lengre enn 64% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 150 ms.

Server klargjøring
Cache-Control:private
Content-Length:174487
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-AspNet-Version:2.0.50727
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--