Rogaland.no

Rogaland er rangert som 49 i Norge. 'Rogaland fylkeskommune.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 769.049
Verdi per besøkendekr 3,38
Estimert verdikr 3,80 Millioner *
Eksterne lenker42
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • rogalandamcarclub.no AMCAR, Selskapslokale, Vårmønstring

    rogalandamcarclub.no

  •  Årstidene i arboretet, Ville planter og dyr, Undervisningsopplegg, Organisasjon

    rogalandarboret.no

  • liten rogalandbildeler.no skjermbilde

    rogalandbildeler.no

  • Hjem

    rogalandbilutleie.no

  • Rogaland Caravan

    rogalandcaravan.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Rogaland.no

Emner: Gå Direkte Til Søk, Gå Direkte Til Ansatt Søk, Søk, Nettstedskart, Ledige Stillinger, og English.

De estimerte 27.378 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,17 sider hver.

Server
Server Sted
Rogaland Fylkeskommune
Stavanger
Norge
58.97, 5.75

Rogaland Fylkeskommune Stavanger er hvor serveren Microsoft-IIS/6 finnes. Dets 3 navneservere er x.nic.no, y.nic.no, og z.nic.no. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET.

IP: 152.93.253.100

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Encoding: iso-8859-1

PING www. (152.93.253.100) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www.rogfk.no (152.93.253.100): icmp_seq=1 ttl=113 183 ms
64 bytes from www.rogfk.no (152.93.253.100): icmp_seq=2 ttl=113 140 ms
64 bytes from www.rogfk.no (152.93.253.100): icmp_seq=3 ttl=113 140 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.978/155.309/183.972/20.270 ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.978/155.309/183.972/20.270 ms

Nettstedets lastetid er 831 milliseconds, dette er lengre enn 81% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 183 ms.

Server klargjøring
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
Content-Length:20429
Content-Type:text/html
Expires:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-control:private