Reverbnation.com Gå til nettstedet >>

Reverbnation er rangert som 636 i Norge. 'ReverbNation.'

636Rang i Norge

1.830Verdens-rangering

Sider lest per måned28.117.530
Besøk per måned 8.079.750
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 39,90 Millioner *
Eksterne lenker164.107
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
187Uganda
396Indonesia
577Sverige
613Nigeria
637Vietnam

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land10,00%9,20%
Uganda 1870,50%0,50%
Indonesia 3965,10%5,70%
Sverige 5771,70%2,50%
Nigeria 6131,30%1,40%
Vietnam 6371,40%1,60%
Norge 6361,20%1,40%
Filippinene 6961,30%1,20%
USA 79135,30%35,90%
Danmark 8820,80%0,80%
Australia 8872,10%2,10%
Reino Unido 9655,10%5,00%
Canada 9793,30%2,70%
Bangladesh 1.0040,70%0,70%
Portugal 1.0610,90%0,80%
Sør-Afrika 1.0611,00%1,10%
Belgia 1.1080,80%1,80%
Colombia 1.1850,70%0,60%
Polen 1.3112,10%2,00%
Romania 1.3150,70%0,70%
Pakistan 1.3961,50%1,10%
Egypt 1.8270,60%0,40%
Argentina 1.9650,60%1,00%
Nederland 1.9901,10%1,00%
Østerrike 2.1820,60%0,40%
Hellas 2.4120,50%0,30%
India 2.6466,00%5,40%
Italia 2.7251,20%1,10%
Mexico 2.9501,00%1,00%
Russland 3.0352,30%3,60%
Tyskland 3.0992,70%2,20%
Spania 3.4791,20%1,00%
Frankrike 4.0541,60%1,30%
Brasil 4.1991,40%1,10%
Sør-Korea 7.3450,50%0,10%
Japan 17.5820,50%0,60%
Kina 27.6690,50%0,70%
ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Farstad210.50%0.80%6.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering1.538 -289
Besøkende Daglig173.768+8,7%
Daglig Rangering for besøkende.1.511 -209
Daglige Sidevisninger438.717+23,6%
Daglig Sidevisninger Rangering2.172 -712
Sidevisninger per bruker3,49+13,7%

www.Reverbnation.com

Vi starter med at det er lenker merket Features, Local, Charts, Pricing, Signup For Free, {artist_display}, Download, Favorite, og Lyrics.

InnholdDet finnes innhold med tittel: "ReverbNation," "GIRLS ON TOP, New York, NY, Rock / Pop Rock / Blues, Music," "Roney Smith, Mableton, GA, Hip Hop / Christian Rap / Gospel Hip," og "Kidd Havok, West Palm Beach, FL, Rock / Glam/Sleaze / Metal."

Besøkende Gjennomsnittlig blir 3,49 sider sett på av de estimerte 190.008 daglige besøkende. Besøkende kommer fra landene Norge, Vietnam, Nigeria, Sverige, Indonesia og Uganda. Spesielt populær i Los Angeles, New York, Jakarta, Atlanta og London.

LenkerServer
Server Sted
Geovario
California
Healdsburg
USA
38.6186, -122.874

Det hostes av Geovario (California, Healdsburg,) og bruker Apache/2 nettserver. Dets IP-nummer er 64.151.69.42. Det har 8 navneservere, inkludert ns10.dnsmadeeasy.com, ns13.dnsmadeeasy.com, og ns14.dnsmadeeasy.com. 54.5 ms er tiden gitt ved en pingtest, og dets gjennomsnittlige lastetid for en hel side er 1550 milliseconds. Dette er lengre enn 44% av målte nettsteder.

PING (64.151.69.42) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 64.151.69.42.servepath.com (64.151.69.42): icmp_req=1 ttl=243 54.5 ms
64 bytes from 64.151.69.42.servepath.com (64.151.69.42): icmp_req=2 ttl=243 54.3 ms
64 bytes from 64.151.69.42.servepath.com (64.151.69.42): icmp_req=3 ttl=243 54.5 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 54.354/54.487/54.566/0.285 ms
rtt min/avg/max/mdev = 54.354/54.487/54.566/0.285 ms
Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8w-fips Phusion_Passenger/3.0.13
X-Runtime:613ms
X-Powered-By:
ETag:"daec2464a5e9a66fbeaf0c7e8ebd759b"
Cache-Control:private, max-age=0, must-revalidate
X-Digits-Of-Pi:
Set-Cookie:--
Content-Length:63241
Status:200 OK
P3P:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Set-Cookie:--