Registrene.no

Registrene er rangert som 79 i Norge. 'Brønnøysundregistrene.'

79Rang i Norge

21.901Verdens-rangering

Sider lest per måned5.790.204
Besøk per måned 1.564.920
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 7,73 Millioner *
Eksterne lenker3.660
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for registrer - REGISTRAR.NO

    registrer.no

  •  Bestill Domenenavn, Våre Tjenester

    registrere.com

  • liten registrerevarme.no skjermbilde

    registrerevarme.no

  • NextStage Technologies - Tidsregistrering og Personalplanlegging

    registrering.no

  • Registreringsnummer | Listepris | EU kontroll | billån | Finn bileier | Bruktimport

    registreringsnummer.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,00%3,30%
Norge 79 94,80%94,80%
Polen 17.549 2,30%1,90%

Hovedparten av besøkende er fra Polen og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Langhus162.50%2.80%4.00
Gardermoen343.30%2.40%2.80
Asker433.80%2.30%2.30
Fredrikstad493.20%2.30%2.80
Sandnes501.60%3.70%9.00
Trondheim708.80%6.80%2.90
Oslo8827.50%30.00%4.20
Bergen3202.70%3.90%6.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering18.404 -687
Besøkende Daglig16.478 -0,02%
Daglig Rangering for besøkende.19.429 -1.353
Daglige Sidevisninger47.863 -11,65%
Daglig Sidevisninger Rangering21.1871.095
Sidevisninger per bruker4,00 -11,65%
Innhold

www.Registrene.no

Emner: Heftelser I Motorvogn, Jegeravgiftskort, Ektepakt, Registrering Og Endring, og Flere Tjenester.

18.018 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 4,00 sider hver.

Server
Server Sted
Bronnoysundregistrene Bronnoysund
Bronnoysund
Norge
65.47, 12.22

dns.brreg.no, og dns1.eunet.no er nettstedets DNS-navneservere. Dets IP-nummer er 195.43.63.34. Det hostes av Bronnoysundregistrene Bronnoysund Bronnoysund, og bruker Apache nettserver.

IP: 195.43.63.34

Web Server: Apache

Encoding: iso-8859-1

Serveren er raskere enn 93% av målte nettsteder, altså 486 milliseconds.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
Accept-Ranges:bytes
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1