Portalbank.no

Portalbank er rangert som 84 i Norge. 'NettBank Pålogging.'

84Rang i Norge

29.148Verdens-rangering

Sider lest per måned14.164.700
Besøk per måned 358.159
Verdi per besøkendekr 8,39
Estimert verdikr 1,77 Millioner *
Eksterne lenker44
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • portaldesign.no Forsiden, Våre tjenester, Referanser

    portaldesign.no

  •  Kontaktinfo, Referanser, EnType AS, Webcronize AS

    portaleiendom.no

  • liten portalen.no skjermbilde

    portalen.no

  • Portalen - Mer fritid, BO SMART og MODERNE på Nedre Elvehavn

    portalenbolig.no

  • www.portaler.no

    portaler.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land0,70%0,20%
Norge 84 99,30%99,80%

Hovedparten av besøkende er fra Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Orkanger29.60%9.20%13.00
Nesoddtangen64.50%5.20%16.00
Kristiansund64.90%8.00%22.00
Helle610.10%12.30%16.00
Rennebu93.80%3.00%11.00
Ballangen128.20%6.00%10.00
Nesttun154.40%2.80%9.00
Asker453.80%2.70%9.00
Kristiansand474.40%5.70%17.00
Trondheim1036.90%7.20%14.00
Stavanger1343.00%3.40%15.00
Oslo21513.70%15.20%15.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering24.494 -3.294
Besøkende Daglig9.630+10%
Daglig Rangering for besøkende.34.863 -5.429
Daglige Sidevisninger86.123 -5,67%
Daglig Sidevisninger Rangering11.637 -100
Sidevisninger per bruker12,50 -14,08%
Innhold

www.Portalbank.no

10.530 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 12,50 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Skandinavisk Data Center A S
Ballerup
Danmark
55.73, 12.37

Det finnes 4 DNS-oppføringer, som for eksempel ns2.netnames.net, ns5.netnames.net, og ns6.netnames.net. Dets nettserver finnes her: Skandinavisk Data Center A S Ballerup. Dets IP-nummer er 62.243.7.139.

IP: 62.243.7.139

Serveren er raskere enn 48% av målte nettsteder, altså 1462 milliseconds.