Porsgrunn.no

Porsgrunn er rangert som 50 i Norge. 'Porsgrunn - Porsgrunn kommune.'

50Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker86
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • porshandball.no cms, publish, e-commerce

    porshandball.no

  • Port123 - din startside

    port123.no

  • liten portamx.com skjermbilde

    portamx.com

  • Porten til Elizabeth - HSH studentar som skal ta delar av praksis i Sør Afrika, Port Elizabeth

    portentilelizabeth.blogg.no

  • Portfolio

    portfoliotina.blogspot.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

USA og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Porsgrunn.no

Emner: Hopp Til Hovedinnhold, Hopp Til Søk, Organisasjon, Kart, Lytt Til Teksten, og Ledige Stillinger.

Kategori: 'Porsgrunn/Myndigheter'

Nettstedet har omtrent 27.378 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 4,17 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Tdc As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Det har 3 DNS-oppføringer, altså z.nic.no, x.nic.no, og y.nic.no. Det hostes av Tdc As Oslo, og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver. Dets IP-nummer er 80.239.85.201.

IP: 80.239.85.201

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

Dets serverhastighet er målt til 1172 milliseconds.

Server klargjøring
Connection:Keep-Alive
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
Cache-Control:private
X-AspNet-Version:4.0.30319
X-UA-Compatible:IE=Edge
Transfer-Encoding:chunked