Oygarden.no

Oygarden er rangert som 49 i Norge. 'Øygarden.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker17
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • oygardenrodekors.no øygarden, røde, kors

    oygardenrodekors.no

  •  Eller bilder her, Fjordenes Tidende

    oyglimt.no

  • liten oygospel.no skjermbilde

    oygospel.no

  • 体脂肪の減らし方【話題の酵素ドリンクで簡単に体脂肪が減らせた】

    oygospel.org

  • Hitra-Frøya Guideservice

    oyguiden.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

USA og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Oygarden.no

Emner: Hopp Til Innhald, Hopp Til Meny, Hopp Til Søk, Folkehelse, og Innhald A-Å.

Nettstedet har omtrent 27.378 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 4,17 sider hver.

Server
Server Sted
5343 Straume
Straume
Norge
59.07, 9.13

Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET. Det er 3 navneservere, altså y.nic.no, z.nic.no, og x.nic.no. Det hostes av 5343 Straume Straume, og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver.

IP: 82.134.18.201

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

PING www. (82.134.18.201) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 201.82-134-18.bkkb.no (82.134.18.201): icmp_req=1 ttl=119 148 ms
64 bytes from 201.82-134-18.bkkb.no (82.134.18.201): icmp_req=2 ttl=119 148 ms
64 bytes from 201.82-134-18.bkkb.no (82.134.18.201): icmp_req=3 ttl=119 148 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.670/148.849/148.968/0.128 ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.670/148.849/148.968/0.128 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 148 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for siden er 1112 milliseconds.

Server klargjøring
Cache-Control:private
Content-Length:56735
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-AspNet-Version:2.0.50727
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--