Orkdal.no

Orkdal er rangert som 50 i Norge. 'Orkdal kommune.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker25
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • orkla.com cms, publish, e-commerce

    orkla.com

  •  Miljø og samfunn, Karriere, Jordan-kjøpet gjennomført, Orkla kjøper Rieber & Søn

    orkla.no

  • liten ormaz.no skjermbilde

    ormaz.no

  • Orthodont

    orthodont.no

  • Forsiden | Ortomedic

    ortomedic.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Orkdal.no

Kategori: 'Sør-Trøndelag/Myndigheter'

De estimerte 27.144 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,15 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Orkdal Kommune Dmz
Orkanger
Norge
63.32, 9.87

x.nic.no, z.nic.no, og y.nic.no er nettstedets DNS-navneservere. Det hostes av Orkdal Kommune Dmz Orkanger, og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET.

IP: 82.194.192.110

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

PING www. (82.194.192.110) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 82.194.192.110: icmp_seq=1 ttl=114 146 ms
64 bytes from 82.194.192.110: icmp_seq=2 ttl=114 146 ms
64 bytes from 82.194.192.110: icmp_seq=3 ttl=114 146 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 146.978/146.978/146.978/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 146.978/146.978/146.978/0.000 ms

Nettstedets lastetid er 1112 milliseconds, dette er lengre enn 64% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 146 ms.

Server klargjøring
Content-Type:text/html
Last-Modified:--
Accept-Ranges:bytes
ETag:"5f71f29d522cd1:0"
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:231