Norwegian.no

Norwegian er rangert som 67 i Norge. 'Billige flybilletter, hotell og leiebil - Norwegian.'

67Rang i Norge

16.963Verdens-rangering

Sider lest per måned11.228.301
Besøk per måned 978.223
Verdi per besøkendekr 1,18
Estimert verdikr 4,83 Millioner *
Eksterne lenker5.622
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • norwegian3.com Konserter, Presse, Booking

    norwegian3.com

  •  Business, Association, NABA, ILPI

    norwegianafrican.no

  • liten norwegianaid.com skjermbilde

    norwegianaid.com

  • Anbudsdatabaser.no

    norwegianair.no

  • gå til nettsted

    norwegianart.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land7,30%2,40%
Norge 67 82,20%91,00%
Island 449 1,00%0,50%
Danmark 4.436 2,10%0,90%
Sverige 5.561 2,50%1,90%
Nederland 21.122 1,20%0,80%
Spania 38.590 1,00%0,90%
Reino Unido 79.321 1,00%0,30%
Kina 105.087 1,10%1,00%
Tyskland 157.038 0,70%0,20%

Det er mest populært i landene Spania, Nederland, Sverige, Danmark, Island og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Gardermoen312.80%2.60%6.00
Kristiansand582.30%7.80%22.00
Oslo6329.50%31.00%6.80
Lillehammer802.40%1.60%4.00
Bergen1056.30%7.70%8.00
Trondheim1154.80%5.80%8.00
Sarpsborg1402.10%2.20%7.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering14.2551.704
Besøkende Daglig18.618 -16,37%
Daglig Rangering for besøkende.17.1491.856
Daglige Sidevisninger93.025 -17,92%
Daglig Sidevisninger Rangering10.7441.321
Sidevisninger per bruker6,90 -1,84%
Innhold

www.Norwegian.no

Emner: Bedrift, Reisebyrå, Grupper, Reward, Charter, og Mine Reiser.

Kategori: 'Flugreisen/Fluggesellschaften' og 'Reiser/Flyselskap'

De estimerte 20.358 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 6,90 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Norwegian - Kiosk-lb Net
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Det er 2 navneservere, altså ns1.osl.basefarm.net, og ns01.sth.basefarm.net. Norwegian - Kiosk-lb Net Oslo er hvor serveren Apache/2 finnes. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET.

IP: 81.93.171.82

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING (81.93.171.82) 56(84) bytes of data.
64 bytes from wwwnorwegian.osl.basefarm.net (81.93.171.82): icmp_seq=1 ttl=117 124 ms
64 bytes from wwwnorwegian.osl.basefarm.net (81.93.171.82): icmp_seq=2 ttl=117 123 ms
64 bytes from wwwnorwegian.osl.basefarm.net (81.93.171.82): icmp_seq=3 ttl=117 123 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 123.981/124.314/124.981/0.552 ms
rtt min/avg/max/mdev = 123.981/124.314/124.981/0.552 ms

Nettstedets lastetid er 1058 milliseconds, dette er lengre enn 67% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 124 ms.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22
Cache-Control:public
Expires:--
X-AspNet-Version:2.0.50727
ServedBy:NAS-EPIX64-01
X-Powered-By:ASP.NET
Content-Length:101401
Via:1.1
Age:47
Content-Type:text/html; charset=utf-8