Marker.no

Marker er rangert som 49 i Norge. 'Hjem - Marker kommune.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker15
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • markeranlegg.no Om Oss, Tjenester, Referanser

    markeranlegg.no

  • www.markerdata.no - Active ISP

    markerdata.no

  • liten markerskole.no skjermbilde

    markerskole.no

  • vise markerspeidergruppe.net data

    markerspeidergruppe.net

  • Marker Teaterselskap

    markerteater.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Hovedparten av besøkende er fra USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Marker.no

Emner: Hopp Til Hovedinnholdet På Siden, Lytt Til Teksten, Selvbetjening, Tjenester, og Kart.

Kategori: 'Østfold/Myndigheter'

27.378 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 4,17 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Custompublish As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

y.nic.no, z.nic.no, og x.nic.no er nettstedets DNS-navneservere. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.13. Det hostes av Custompublish As Oslo, og bruker Apache/2 nettserver.

IP: 195.159.239.230

Drevet av: PHP/5.3.13

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (195.159.239.230) 56(84) bytes of data.
64 bytes from web.custompublish.com (195.159.239.230): icmp_seq=1 ttl=49 138 ms
64 bytes from web.custompublish.com (195.159.239.230): icmp_seq=2 ttl=49 138 ms
64 bytes from web.custompublish.com (195.159.239.230): icmp_seq=3 ttl=49 138 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.360/138.393/138.458/0.307 ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.360/138.393/138.458/0.307 ms

Serveren har lavere hastighet enn 64% av målte nettsteder, altså 1112 milliseconds. 138 ms er tiden gitt ved en pingtest.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Fedora)
X-Powered-By:PHP/5.3.13
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Content-Type:text/html; charset=utf-8