Lycos.no

Lycos er rangert som 23 i Norge. 'Lycos.'

23Rang i Norge

8.130Verdens-rangering

Sider lest per måned12.102.048
Besøk per måned 1.681.715
Verdi per besøkendekr 6,21
Estimert verdikr 8,30 Millioner *
Eksterne lenker11
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for lycro - Coreconfig2

    lycro.com

  •  Produkter, Maskiner, Nedlastinger

    lycro.no

  • liten lycromaskinering.no skjermbilde

    lycromaskinering.no

  • Lydbilde.no

    lyd-bilde.no

  • Heibø Lyd-Design

    lyd-design.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,10%1,80%
Norge 23 92,10%89,60%
Danmark 2.834 1,40%0,90%
Nederland 9.252 1,00%1,70%
Kina 35.574 1,40%3,80%
USA 84.782 1,10%2,10%

Hovedparten av besøkende er fra USA, Kina, Nederland, Danmark og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Sarpsborg76.80%9.80%3.50
Holter81.30%1.70%3.10
Bremnes91.70%1.30%1.80
Leirvik102.00%1.70%2.10
Tysnes110.90%0.70%1.90
Garnes140.80%0.60%1.60
Hamar162.40%3.50%3.40
Haugesund173.80%2.30%1.40
Nesttun181.20%1.00%2.00
Oslo1929.70%33.50%2.70
Stabekk211.00%1.10%2.50
Fredrikstad222.40%2.80%2.80
Horten261.80%1.60%2.10
Skien272.40%1.90%1.90
Moss294.90%3.20%1.60
Bergen326.00%5.10%2.00
Drammen363.10%2.30%1.80
Trondheim883.00%1.90%1.50
Kristiansand1021.10%0.40%1.00
Jessheim1100.70%0.30%1.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering6.832 -610
Besøkende Daglig49.434+0,6%
Daglig Rangering for besøkende.6.061 -405
Daglige Sidevisninger88.824+8%
Daglig Sidevisninger Rangering11.261 -1.739
Sidevisninger per bruker2,49+7%
Innhold

www.Lycos.no

Emner: Internett, Personvernerklæring, og Om Oss.

Kategori: 'Aviser/Riksaviser'

54.054 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 2,49 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Lycos Inc.
Massachusetts
Waltham
USA
42.3767, -71.2363

Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.1.6. Det har 4 navneservere, inkludert ns1.lycos.com, ns2.lycos.com, og ns3.lycos.com. Det hostes av Lycos Inc (Massachusetts, Waltham,) og bruker Apache nettserver.

IP: 209.202.254.14

Drevet av: PHP/5.1.6

Web Server: Apache

Encoding: utf-8

PING search-core1.lycos.com (209.202.254.14) 56(84) bytes of data.
64 bytes from search-core1.bo3.lycos.com (209.202.254.14): icmp_seq=1 ttl=114 56.9 ms
64 bytes from search-core1.bo3.lycos.com (209.202.254.14): icmp_seq=2 ttl=114 56.5 ms
64 bytes from search-core1.bo3.lycos.com (209.202.254.14): icmp_seq=3 ttl=114 56.5 ms
--- search-core1.lycos.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 56.544/56.690/56.965/0.194 ms
rtt min/avg/max/mdev = 56.544/56.690/56.965/0.194 ms

Serveren er raskere enn 88% av målte nettsteder, altså 4297 milliseconds. Et ping sendt til serveren gir tiden 56.9 ms.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.1.6
Set-Cookie:--
P3P:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8