Listalufthavn.no

Listalufthavn er rangert som 21 i Norge. 'Farsund lufthavn, Lista (ENLI.)'

21Rang i Norge

6.659Verdens-rangering

Sider lest per måned15.701.364
Besøk per måned 5.607.630
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 27,69 Millioner *
Eksterne lenker2
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for listamenighet

    listamenighet.no

  •  Renhold, Engros, Sigurd Salvesen

    listamiljoservice.no

  • liten listamuseet.no skjermbilde

    listamuseet.no

  • vise listapinsemenighet.no data

    listapinsemenighet.no

  • gå til nettsted

    listaseafood.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land4,30%5,20%
Norge 21 91,50%88,80%
Sverige 1.339 3,00%3,80%
USA 67.710 1,20%2,20%

Besøkende kommer fra landene USA, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Langhus51.30%1.50%3.20
Bjerkreim60.60%0.50%2.40
Sveio111.30%0.90%2.10
Gardermoen143.50%3.30%2.60
Godvik140.70%0.50%2.00
Kristiansand153.50%2.80%2.20
Kristiansund170.70%0.70%2.60
Oslo1830.60%30.50%2.80
Haugesund192.30%3.60%4.30
Orkanger190.70%0.60%2.20
Ballangen250.70%0.60%2.50
Asker281.90%1.80%2.60
Trondheim334.40%3.70%2.30
Moss422.20%2.60%3.30
Jessheim441.40%1.60%3.30
Horten450.70%0.90%3.00
Drammen451.90%1.60%2.30
Stavanger482.20%1.80%2.30
Skien550.90%1.00%3.30
Fredrikstad600.80%0.80%3.10
Bergen603.90%3.30%2.30
Sandnes760.70%0.30%1.20
Sarpsborg961.20%1.40%3.20
Lillehammer1100.70%0.60%2.50
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering5.596 -444
Besøkende Daglig54.784+3%
Daglig Rangering for besøkende.5.361 -518
Daglige Sidevisninger125.884 -2,29%
Daglig Sidevisninger Rangering7.864 -408
Sidevisninger per bruker3,18 -5,07%
Innhold

www.Listalufthavn.no

Emner: Kontakter, Flyplass- Og Hinderkart, Bane I Bruk, og Feiemaskiner Og Rutiner.

Kategori: 'Ressurser/Kataloger'

Gjennomsnittlig blir 3,18 sider sett på av de estimerte 59.904 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
For Use In Vest-agder Norway By Iserv Computing As
Flekkefjord
Norge
58.28, 6.68

Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET. Dets 2 navneservere er ns1.nextra.no, og ns2.nextra.no. For Use In Vest-agder Norway By Iserv Computing As Flekkefjord er hvor serveren Microsoft-IIS/5 finnes.

IP: 159.253.9.16

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/5

Encoding: windows-1252

PING (159.253.9.16) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 159.253.9.16: icmp_req=1 ttl=113 144 ms
64 bytes from 159.253.9.16: icmp_req=2 ttl=113 144 ms
64 bytes from 159.253.9.16: icmp_req=3 ttl=113 144 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 144.477/144.708/144.976/0.205 ms
rtt min/avg/max/mdev = 144.477/144.708/144.976/0.205 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 144 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for en hel side er 1749 milliseconds. Dette er raskere enn 63% av verdens nettsider.

Server klargjøring
Server:Microsoft-IIS/5.0
Date:--
X-Powered-By:ASP.NET
Content-Length:28726
Content-Type:text/html
Set-Cookie:--
Cache-control:private