Gulesider.no

Gulesider er rangert som 21 i Norge. 'Gule Sider® - Finn firma, telefonnummer og søk i kart.'

21Rang i Norge

6.659Verdens-rangering

Sider lest per måned15.701.364
Besøk per måned 3.154.661
Verdi per besøkendekr 1,14
Estimert verdikr 15,58 Millioner *
Eksterne lenker8.442
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • gulesiderbloggen.no Forside, Anbefalt, Facebookside

    gulesiderbloggen.no

  •  Rosenborg til topps for halv maskin, Skjøt med paintball på spillere, Solberg ute av Rally Italia, dotnetnuke dnn announcement module

    gulespaniasider.com

  • liten gulespaniasider.net skjermbilde

    gulespaniasider.net

  • Welcome to the Frontpage

    guletimer.no

  • guleweb - index

    guleweb.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land4,30%5,20%
Norge 21 91,50%88,80%
Sverige 1.339 3,00%3,80%
USA 67.710 1,20%2,20%

Det er mest populært i landene USA, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Langhus51.30%1.50%3.20
Bjerkreim60.60%0.50%2.40
Sveio111.30%0.90%2.10
Gardermoen143.50%3.30%2.60
Godvik140.70%0.50%2.00
Kristiansand153.50%2.80%2.20
Kristiansund170.70%0.70%2.60
Oslo1830.60%30.50%2.80
Haugesund192.30%3.60%4.30
Orkanger190.70%0.60%2.20
Ballangen250.70%0.60%2.50
Asker281.90%1.80%2.60
Trondheim334.40%3.70%2.30
Moss422.20%2.60%3.30
Jessheim441.40%1.60%3.30
Horten450.70%0.90%3.00
Drammen451.90%1.60%2.30
Stavanger482.20%1.80%2.30
Skien550.90%1.00%3.30
Fredrikstad600.80%0.80%3.10
Bergen603.90%3.30%2.30
Sandnes760.70%0.30%1.20
Sarpsborg961.20%1.40%3.20
Lillehammer1100.70%0.60%2.50
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering5.596 -444
Besøkende Daglig54.784+3%
Daglig Rangering for besøkende.5.361 -518
Daglige Sidevisninger125.884 -2,29%
Daglig Sidevisninger Rangering7.864 -408
Sidevisninger per bruker3,18 -5,07%
Innhold

www.Gulesider.no

Emner: Firma, Deals, Personer, Nettsøk, Om Gule Sider®, og Kundesider.

Kategori: 'Ressurser/Kataloger'

De estimerte 59.904 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 3,18 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Eniro Sverige
Sverige
61.270233, 18.632813

Dets IP-nummer er 80.69.225.151. Det hostes av Eniro Sverige, og bruker Apache nettserver.

IP: 80.69.225.151

Web Server: Apache

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 1749 milliseconds, dette er lengre enn 63% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
Accept-Ranges:bytes
Vary:Accept-Encoding
WebFront:${HOSTNAME}e used D=1358 microseconds on t=1350706840231529.
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8