Grue.no

Grue er rangert som 50 i Norge. 'Grue kommune – livskraftig og levende.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker23
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • gruedata.no Data solør, Eivind Breen, Grue Data

    gruedata.no

  • Grue Finnskog Idrettslag

    gruefinnskogil.no

  • liten gruefotball.wordpress.com skjermbilde

    gruefotball.wordpress.com

  • Hjem

    gruefoto.no

  • Grue Håndball

    gruehandball.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Grue.no

Kategori: 'Hedmark/Myndigheter'

De estimerte 27.144 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,15 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Brednett As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Serveren hostes av Brednett As Oslo. Det er 3 navneservere, altså y.nic.no, z.nic.no, og x.nic.no. Dets IP-nummer er 78.24.151.252.

IP: 78.24.151.252

Nettstedets lastetid er 1112 milliseconds, kortere enn 64% av andre målte nettsteder.