Google.no www.google.no

Google er rangert som 2 i Norge. 'Google.'

2Rang i Norge

533Verdens-rangering

Sider lest per måned311.501.673
Besøk per måned 19.044.245
Verdi per besøkendekr 2,53
Estimert verdikr 94,05 Millioner *
Eksterne lenker19.698
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
2Norge
394Sverige
6.518Kina
11.241India
22.411USA

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • google.pl Wyszukiwarka, Grafika, Gmail
    google.pl
  •  Docs, Calendário, Entrar, Ferramentas de linguagem
    google.pt
  • liten google.ru skjermbilde
    google.ru
  • Google
    google.se
  • Google
    google.sk

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,80%1,70%
Norge 292,50%96,40%
Sverige 3941,20%0,50%
Kina 6.5181,10%0,80%
India 11.2410,90%0,30%
USA 22.4110,50%0,30%

Det er mest populært i landene USA, India, Kina, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Larvik10.60%1.10%13.00
Hamar10.90%1.30%9.60
Sandnes10.80%1.00%8.40
Tysnes10.20%0.30%12.00
Brumunddal10.20%0.40%15.00
Leknes10.70%1.20%13.00
Kristiansund10.30%0.40%8.00
Eidsvoll10.60%1.90%21.00
Leirvik10.40%0.40%8.00
Nesoddtangen10.40%0.50%8.00
Mandal10.20%0.10%2.10
Nesttun10.50%0.50%7.30
Sande10.30%0.20%4.40
Kopervik10.20%0.20%9.00
Bremnes10.30%1.30%35.00
Kristiansand11.80%2.20%8.70
Frogner10.10%0.40%19.00
Godvik10.20%0.20%4.80
Molde10.20%0.10%4.50
Fredrikstad11.30%0.80%4.50
Eikelandsosen10.20%0.60%21.00
Trones10.10%0.10%6.00
Stange20.30%0.20%4.70
Innvik20.30%0.60%14.00
Ski20.40%0.30%6.10
Holter20.20%0.20%8.00
Frei20.20%0.40%16.00
Horten20.70%0.90%8.80
Halden20.40%0.50%9.00
Holmestrand20.10%0.10%6.00
Jessheim21.40%1.70%8.60
Asker21.30%1.90%10.40
Steinkjer20.10%0.10%6.00
Gravdal20.20%0.20%11.00
Askim20.70%0.80%7.90
Oslo228.90%30.40%7.40
Porsgrunn20.50%0.50%5.90
Sandefjord20.50%0.10%2.00
Bergen26.20%5.80%6.70
Kolbotn30.20%0.10%3.90
Nedenes30.10%0.10%6.00
Stavern30.10%0.20%8.00
Tau30.20%0.20%7.00
Sortland30.10%0.10%7.00
Langhus30.30%0.30%6.00
Drammen31.90%1.00%3.70
Skien31.10%0.80%5.60
Gardermoen31.00%0.80%6.20
Fornebu30.50%0.60%9.00
Stabekk30.30%0.30%7.00
Lillehammer31.80%1.10%4.30
Sarpsborg41.10%1.10%6.90
Moss41.80%3.10%12.10
Mo I Rana40.40%0.20%3.90
Stavanger41.40%1.20%5.70
Hyggen40.30%0.60%13.00
Trondheim44.90%4.90%7.10
Helle40.30%0.40%7.00
Burfjord40.30%0.10%2.80
Garnes50.20%0.20%8.00
Leira50.10%0.10%5.00
Volda50.60%0.50%5.90
Sveio50.30%0.20%4.40
Vestnes50.30%0.10%2.10
Kongsberg50.40%0.20%4.40
Rennebu50.40%0.10%1.30
Arendal60.30%0.30%6.00
Klofta60.10%0.00%3.00
Orkanger60.20%0.10%3.90
Alta70.40%0.60%9.00
Tveit70.30%0.10%2.20
Fetsund80.20%0.30%10.00
Haugesund80.40%0.40%6.70
Gol80.10%0.10%6.00
Grimstad80.30%0.30%5.40
Notodden90.10%0.10%4.00
Figgjo100.10%0.10%6.00
Melbu130.10%0.10%4.00
Krokstadelva140.30%0.10%3.80
Ballangen150.10%0.20%10.00
Elverum160.20%0.20%5.00
Narvik200.20%0.00%1.60
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering44833
Besøkende Daglig436.346 -7,64%
Daglig Rangering for besøkende.53115
Daglige Sidevisninger2.318.118 -29,76%
Daglig Sidevisninger Rangering37088
Sidevisninger per bruker7,36 -23,97%
Innhold

www.Google.no

Emner: Les Mer, +deg, Søk, Bilder, Gmail, og Dokumenter.

Kategori: 'Søk/Søkemotorer'

De estimerte 477.126 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 7,36 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Google Inc.
California
USA
37.300275, -93.339844

Dets IP-nummer er 74.125.227.56. Det har 4 navneservere, inkludert ns3.google.com, ns4.google.com, og ns1.google.com. Det hostes av Google Inc. California, og bruker gws nettserver.

IP: 74.125.227.56

Web Server: gws

Encoding: utf-8

PING www. (74.125.225.215) 56(84) bytes of data.
64 bytes from den03s06-in-f23.1e100.net (74.125.225.215): icmp_seq=1 ttl=52 31.9 ms
64 bytes from den03s06-in-f23.1e100.net (74.125.225.215): icmp_seq=2 ttl=52 30.9 ms
64 bytes from den03s06-in-f23.1e100.net (74.125.225.215): icmp_seq=3 ttl=52 31.9 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 30.995/31.661/31.995/0.514 ms
rtt min/avg/max/mdev = 30.995/31.661/31.995/0.514 ms

Nettstedets lastetid er 791 milliseconds, dette er lengre enn 80% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 31.9 ms.

Server klargjøring
Date:--
Expires:--
Cache-Control:private, max-age=0
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Server:gws
X-XSS-Protection:1; mode=block
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Transfer-Encoding:chunked