Flesberg.no

Flesberg er rangert som 50 i Norge.

50Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker17
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for flesbergbibliotek - Flesberg bibliotek

    flesbergbibliotek.no

  • www.flesbergrally.no

    flesbergrally.no

  • liten fleseland.com skjermbilde

    fleseland.com

  • vise fleshmx.com data

    fleshmx.com

  • flesjar.no - din innfallsport til Færøyene!

    flesjar.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Hovedparten av besøkende er fra USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Flesberg.no

Kategori: 'Buskerud/Myndigheter'

27.378 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 4,17 sider hver.

Server
Server Sted
Customer Nets
Kongsberg
Norge
59.65, 9.65

Dets IP-nummer er 193.69.78.33. z.nic.no, y.nic.no, og x.nic.no er nettstedets DNS-navneservere. Dets nettserver finnes her: Customer Nets Kongsberg.

IP: 193.69.78.33

Serveren er raskere enn 64% av målte nettsteder, altså 1112 milliseconds.