Flekkefjord.no

Flekkefjord er rangert som 50 i Norge. 'Smaabyen Flekkefjord.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker38
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • flekkefjordbaatmotor.no Nye båter, Brukte båter, Motorer

    flekkefjordbaatmotor.no

  • flekkefjordbanen.org - Flekkefjordbanens Venner

    flekkefjordbanen.org

  • liten flekkefjordglassmagasin.no skjermbilde

    flekkefjordglassmagasin.no

  • Flekkefjord håndballklubb

    flekkefjordhandballklubb.no

  • Velkommen til Flekkefjord Handelsforening - Flekkefjord Handelsforening

    flekkefjordhandel.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Besøkende kommer fra landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Flekkefjord.no

Emner: Smaabyen Flekkefjord, Om Oss, Søk, Bildegalleri, Publikasjoner, og Værmelding.

Kategori: 'Flekkefjord/Myndigheter'

Gjennomsnittlig blir 4,15 sider sett på av de estimerte 27.144 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Syse Data As
Tonsberg
Norge
59.29, 10.42

Dets 3 navneservere er x.nic.no, y.nic.no, og z.nic.no. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.13. Det hostes av Syse Data As Tonsberg, og bruker Apache/2 nettserver.

IP: 195.159.29.221

Drevet av: PHP/5.3.13

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (195.159.29.221) 56(84) bytes of data.
64 bytes from a.wp.tornado.no (195.159.29.221): icmp_req=1 ttl=48 139 ms
64 bytes from a.wp.tornado.no (195.159.29.221): icmp_req=2 ttl=48 139 ms
64 bytes from a.wp.tornado.no (195.159.29.221): icmp_req=3 ttl=48 140 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 139.751/139.951/140.208/0.472 ms
rtt min/avg/max/mdev = 139.751/139.951/140.208/0.472 ms

139 ms er tiden gitt ved en pingtest, og dets gjennomsnittlige lastetid for en hel side er 1112 milliseconds. Dette er lengre enn 64% av målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.13 (Unix) mod_ssl/2.2.13 OpenSSL/0.9.8k DAV/2 mod_jk/1.2.26
X-Powered-By:PHP/5.3.13
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
X-Pingback:/xmlrpc.php
Set-Cookie:--
Vary:User-Agent,Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8