Finnoy.no

Finnoy er rangert som 49 i Norge. 'Finnøy på nett |.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker29
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for finnoybetong - Finnøy Betong AS

    finnoybetong.no

  •  generelle villkår, bildegalleri, historikk, samarbeid

    finnoybuss.no

  • liten finnoygear.no skjermbilde

    finnoygear.no

  • Finnøy Parsellhytter

    finnoyparsellhytter.no

  • Homepage      Pictures         M

    finnp.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Det er mest populært i landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Finnoy.no

Emner: Forside, Kommunikasjon, Flytt Til Finnøy, Fritid, Helse Og Livskvalitet, og Næringsliv.

Kategori: 'Rogaland/Myndigheter'

De estimerte 27.378 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,17 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Hesbynett Service Network
Stavanger
Norge
58.97, 5.75

Det har 3 DNS-oppføringer, altså x.nic.no, z.nic.no, og y.nic.no. Det hostes av Hesbynett Service Network Stavanger, og bruker Apache/2 nettserver. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.10.

IP: 81.29.32.213

Drevet av: PHP/5.3.10

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (81.29.32.213) 56(84) bytes of data.
64 bytes from cpanel-wh-01.hesbynett.no (81.29.32.213): icmp_seq=1 ttl=50 143 ms
64 bytes from cpanel-wh-01.hesbynett.no (81.29.32.213): icmp_seq=2 ttl=50 141 ms
64 bytes from cpanel-wh-01.hesbynett.no (81.29.32.213): icmp_seq=3 ttl=50 140 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.978/142.311/143.978/1.284 ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.978/142.311/143.978/1.284 ms

Nettstedets lastetid er 1112 milliseconds, dette er lengre enn 64% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 143 ms.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.7a mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.3.10
X-Powered-By:PHP/5.3.10
Set-Cookie:--
Expires:--
Last-Modified:--
Cache-Control:store, no-cache, must-revalidate
Cache-Control:post-check=0, pre-check=0
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8