Finansavisen.no

Finansavisen er rangert som 46 i Norge. 'Finansavisen - Forside.'

46Rang i Norge

15.402Verdens-rangering

Sider lest per måned13.419.189
Besøk per måned 2.130.030
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 10,52 Millioner *
Eksterne lenker2.864
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for finansbanken - Storebrand: Forsikring, bank og sparing - storebrand.no

    finansbanken.no

  •  Publikasjoner, Discussion papers, Kontaktinfo, Brukermeny

    finansbergen.no

  • liten finansco.no skjermbilde

    finansco.no

  • Finansdagen Trondheim

    finansdagen.no

  • Statens Finansfond - Statens Finansfond

    finansfondet.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,40%0,80%
Norge 46 91,60%95,20%
Danmark 1.770 3,60%2,60%
Nederland 12.185 1,70%1,30%
Sverige 21.366 0,80%0,20%

Sverige, Nederland, Danmark og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Kristiansund54.20%3.50%5.00
Stabekk65.90%5.60%6.00
Fredrikstad215.00%5.00%7.00
Oslo2937.80%59.80%10.30
Horten731.70%0.30%1.20
Trondheim1932.70%1.90%5.00
Bergen1975.00%1.00%1.30
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.943 -1.433
Besøkende Daglig21.400 -3,04%
Daglig Rangering for besøkende.14.769 -582
Daglige Sidevisninger87.623+28%
Daglig Sidevisninger Rangering11.424 -4.362
Sidevisninger per bruker5,60+32%
Innhold

www.Finansavisen.no

Emner: Abonnér, og Kompis Webbyrå As.

Nettstedet har omtrent 23.400 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 5,60 sider hver.

Server
Server Sted
Nordic Hosting As
Stavanger
Norge
58.97, 5.75

Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.2.10. Dets 5 DNS-oppføringer inkluderer ns1.gratisdns.dk, ns4.gratisdns.dk, og ns2.gratisdns.dk. Det hostes av Nordic Hosting As Stavanger, og bruker Abyss/2 nettserver.

IP: 77.241.110.23

Drevet av: PHP/5.2.10

Web Server: Abyss/2

Encoding: utf-8

PING www. (77.241.110.23) 56(84) bytes of data.
64 bytes from s7.nordicdns.net (77.241.110.23): icmp_seq=1 ttl=51 161 ms
64 bytes from s7.nordicdns.net (77.241.110.23): icmp_seq=2 ttl=51 157 ms
64 bytes from s7.nordicdns.net (77.241.110.23): icmp_seq=3 ttl=51 162 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 157.976/160.975/162.975/2.209 ms
rtt min/avg/max/mdev = 157.976/160.975/162.975/2.209 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 161 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for sider er 2523 milliseconds.

Server klargjøring
X-Powered-By:PHP/5.2.10
Set-Cookie:--
Expires:--
Last-Modified:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate
Cache-Control:post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Connection:Close
Date:--
Server:Abyss/2.6.0.0-X2-Win32 AbyssLib/2.6.0.0