Dn.no

Dn er rangert som 32 i Norge. 'forsiden - DN.no.'

32Rang i Norge

11.027Verdens-rangering

Sider lest per måned9.146.957
Besøk per måned 1.418.225
Verdi per besøkendekr 2,93
Estimert verdikr 7,00 Millioner *
Eksterne lenker4.862
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • dn.se Logga ut, Sök jobb, Annonsera

    dn.se

  •  OM dna, ROOTS 699,-, ROOTS 999

    dna-shoes.com

  • liten dna.as skjermbilde

    dna.as

  • Hjem - Arbeiderpartiet

    dna.no

  • www.dnabank.no

    dnabank.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,60%2,20%
Norge 32 93,20%91,30%
Sverige 10.483 0,80%0,80%
Reino Unido 20.232 1,70%2,00%
Kina 42.242 1,80%3,70%

Det er mest populært i landene Kina, Reino Unido, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Lysaker41.00%0.50%1.20
Godvik42.90%2.00%1.80
Langhus71.90%1.80%2.30
Molde81.50%0.70%1.10
Stabekk103.30%4.10%3.20
Kristiansund111.50%1.40%2.40
Sperrebotn151.80%0.70%1.00
Fredrikstad183.70%5.10%3.50
Leirvik231.40%2.00%4.00
Oslo2632.20%36.20%2.90
Holter261.20%0.80%1.70
Fornebu261.60%2.40%4.00
Kvinesdal261.00%0.50%1.20
Sarpsborg335.10%3.60%1.80
Sandnes401.30%1.30%2.40
Haugesund501.40%1.20%2.20
Trondheim535.00%6.50%3.30
Alta591.10%1.20%2.80
Kristiansand652.00%1.40%1.70
Skien681.40%0.90%1.60
Drammen1441.00%0.60%1.40
Bergen1762.80%2.20%2.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering9.266 -863
Besøkende Daglig36.594+1%
Daglig Rangering for besøkende.8.504 -582
Daglige Sidevisninger69.168+6%
Daglig Sidevisninger Rangering14.530 -1.981
Sidevisninger per bruker2,61+4%
Innhold

www.Dn.no

Emner: Proff™, Forsiden, Finans, Energi, og Dagens It.

Kategori: 'Nyheter/Økonomi' og 'Aviser/Riksaviser'

De estimerte 40.014 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,61 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Nhst Media Group As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Dets IP-nummer er 87.238.53.84. Dets 2 navneservere er ns2.nextra.no, og ns1.nextra.no. Dets nettserver finnes her: Nhst Media Group As Oslo.

IP: 87.238.53.84

Encoding: utf-8

PING www. (87.238.53.84) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (87.238.53.84): icmp_seq=1 ttl=46 135 ms
64 bytes from www. (87.238.53.84): icmp_seq=2 ttl=46 135 ms
64 bytes from www. (87.238.53.84): icmp_seq=3 ttl=46 135 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.773/135.849/135.925/0.062 ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.773/135.849/135.925/0.062 ms

Nettstedets lastetid er 3809 milliseconds, dette er kortere enn 93% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 3809 milliseconds.

Server klargjøring
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Cache-Control:max-age=120
Expires:--
X-Src-Webserver:gourde
Access-Control-Allow-Origin:seed.
Access-Control-Allow-Methods:PUT, GET, POST, DELETE, OPTIONS
Access-Control-Allow-Headers:Content-Type, Authorization
Vary:Accept-Encoding
X-Src-Webcache:baht
Content-Length:207553
Date:--
X-Varnish:1321778054 1321762417
Age:79
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-Cache:baht:HIT
X-Cache-Hits:325
X-Src-Loadbalancer:baht