Distrikt.no

Distrikt er rangert som 22 i Norge.

22Rang i Norge

6.657Verdens-rangering

Sider lest per måned15.746.573
Besøk per måned 5.564.160
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 27,48 Millioner *
Eksterne lenker2
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • distriktet.no Distriktet.no

    distriktet.no

  •  Renhold, Pakketips, Priser, Idium Web

    distriktrenhold.no

  • liten distriktskatalogen.no skjermbilde

    distriktskatalogen.no

  • vise distriktsnytt.no data

    distriktsnytt.no

  • Distriktsrevisjon Nordmøre IKS

    distriktsrevisjonen.wordpress.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,60%4,80%
Norge 22 91,30%88,70%
Sverige 1.272 3,20%3,90%
Brasil 30.748 0,70%0,40%
USA 67.546 1,20%2,20%

Besøkende kommer fra landene USA, Brasil, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Langhus51.30%1.50%3.20
Bjerkreim60.60%0.50%2.40
Sveio111.30%0.90%2.10
Gardermoen143.50%3.30%2.60
Godvik140.70%0.50%2.00
Kristiansand153.50%2.80%2.20
Kristiansund170.70%0.70%2.60
Oslo1830.60%30.50%2.80
Haugesund192.30%3.60%4.30
Orkanger190.70%0.60%2.20
Ballangen250.70%0.60%2.50
Asker281.90%1.80%2.60
Trondheim334.40%3.70%2.30
Moss422.20%2.60%3.30
Jessheim441.40%1.60%3.30
Horten450.70%0.90%3.00
Drammen451.90%1.60%2.30
Stavanger482.20%1.80%2.30
Skien550.90%1.00%3.30
Fredrikstad600.80%0.80%3.10
Bergen603.90%3.30%2.30
Sandnes760.70%0.30%1.20
Sarpsborg961.20%1.40%3.20
Lillehammer1100.70%0.60%2.50
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering5.594 -459
Besøkende Daglig54.784+3%
Daglig Rangering for besøkende.5.359 -544
Daglige Sidevisninger126.334 -1,57%
Daglig Sidevisninger Rangering7.824 -501
Sidevisninger per bruker3,19 -4,49%
Innhold

www.Distrikt.no

Kategori: 'Ressurser/Kataloger'

Gjennomsnittlig blir 3,19 sider sett på av de estimerte 59.904 daglige besøkende.

Server
Server Sted
Eniro Sverige
Sverige
61.270233, 18.632813

Det har 2 DNS-oppføringer, altså lx01.gulesider.no, og enoamgt9014p.prod.eniro.net. Dets IP-nummer er 80.69.224.97. Det hostes av Eniro Sverige, og bruker Apache nettserver.

IP: 80.69.224.97

Web Server: Apache

Encoding: utf-8

Dets gjennomsnittlige lastetid er 1749 milliseconds, hvilket er lengre enn 63% av verdens nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html
LX01