Difi.no

Difi er rangert som 100 i Norge. 'Difi - Direktoratet for forvaltning og IKT.'

100Rang i Norge

27.831Verdens-rangering

Sider lest per måned3.149.402
Besøk per måned 473.208
Verdi per besøkendekr 3,80
Estimert verdikr 2,34 Millioner *
Eksterne lenker668
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • difk.no engineer, florian kosche, structural design

    difk.no

  •  IrisBG, Corema, Impero - Financials, Services

    difo.no

  • liten dig-it.no skjermbilde

    dig-it.no

  • vise dig.no data

    dig.no

  • dig2go - MP3 Lydbøker og barnemusikk

    dig2go.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,00%2,10%
Norge 100 97,00%97,90%

Det er mest populært i Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Sandnes244.50%7.40%3.80
Asker613.60%3.60%2.40
Haugesund962.50%1.10%1.00
Bergen10410.90%11.90%2.50
Drammen1172.70%3.00%2.60
Trondheim1546.40%6.20%2.20
Oslo18621.60%17.10%1.80
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering23.3874.588
Besøkende Daglig14.980 -19,69%
Daglig Rangering for besøkende.21.3053.177
Daglige Sidevisninger26.707 -34,65%
Daglig Sidevisninger Rangering38.62012.014
Sidevisninger per bruker2,45 -18,60%
Innhold

www.Difi.no

Emner: Hopp Til Innhold, Om Difi, Sámegiella, English, Offentlige Anskaffelser, og Offentlige Anskaffelser.

De estimerte 16.380 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,45 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Fm Infrastructure And Dmz
Leikanger
Norge
62.25, 5.8

Dets nettserver finnes her: Fm Infrastructure And Dmz Leikanger. Dets IP-nummer er 93.94.10.45. Det har 3 DNS-oppføringer, altså dns-3.fri-nett.no, dns-2.fri-nett.no, og dns-1.fri-nett.no.

IP: 93.94.10.45

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 1023 milliseconds, kortere enn 68% av andre målte nettsteder.