Cdon.no

Cdon er rangert som 131 i Norge. 'Bøker DVD Film Musikk Spill Leker | CDON.COM – Kjøp Elektronikk online på nettet.'

131Rang i Norge

41.948Verdens-rangering

Sider lest per måned4.260.060
Besøk per måned 373.237
Verdi per besøkendekr 1,34
Estimert verdikr 1,84 Millioner *
Eksterne lenker1.273
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for cdplanet

    cdplanet.no

  •  Kundeservice, Om Availo, Kundene vil kunne klemme på serverne, Nyhetsarkiv

    cdplater.no

  • liten cdproduksjon.no skjermbilde

    cdproduksjon.no

  • Christoffer de Presnos SlektsSider

    cdpslekt.com

  • gå til nettsted

    cdr.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land4,30%2,10%
Norge 131 92,30%95,80%
Sverige 9.681 3,40%2,10%

Sverige og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Kirkenes155.10%5.50%6.00
Leknes267.10%3.30%2.40
Elverum435.00%3.90%4.00
Hamar794.50%1.90%2.20
Sarpsborg1584.30%2.90%4.00
Oslo16023.80%44.10%10.00
Trondheim1717.80%5.40%3.60
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering35.250 -139
Besøkende Daglig7.918 -3,74%
Daglig Rangering for besøkende.42.205 -266
Daglige Sidevisninger35.409 -4,00%
Daglig Sidevisninger Rangering28.745 -582
Sidevisninger per bruker6,20 -0,32%
Innhold

www.Cdon.no

Emner: Mine Sider, Kundeservice, Firma, og Avansert Søk.

Kategori: 'Handel/Elektriske artikler' og 'Handel/Underholdning'

Nettstedet har omtrent 8.658 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 6,20 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Pulsen Dataproduktion Ab
Boras
Sverige
57.72, 12.92

Det hostes av Pulsen Dataproduktion Ab Boras, og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver. Dets 2 navneservere er ns-2.cdon.com, og ns-1.cdon.com. Dets IP-nummer er 194.132.118.124.

IP: 194.132.118.124

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

Dets serverhastighet er målt til 1132 milliseconds.

Server klargjøring
Cache-Control:no-cache
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-Server:3
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Date:--
Content-Length:81352