Brreg.no

Brreg er rangert som 77 i Norge. 'Brønnøysundregistrene.'

77Rang i Norge

21.852Verdens-rangering

Sider lest per måned5.870.624
Besøk per måned 567.747
Verdi per besøkendekr 2,80
Estimert verdikr 2,80 Millioner *
Eksterne lenker3.660
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • brrrettslaget.no Enova, Husbanken, Norske Boligbyggelag

    brrrettslaget.no

  •  «Ren utvikling», DAGLIG RENHOLD Les mer

    brs.no

  • liten brscn.com skjermbilde

    brscn.com

  • BRSCN

    brscn.no

  • Brødrene Selvik AS

    brselvik.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,60%2,80%
Norge 77 95,00%95,30%
Polen 16.470 2,40%1,90%

Det er mest populært i landene Polen og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Langhus162.50%2.80%4.00
Gardermoen343.30%2.40%2.80
Asker433.80%2.30%2.30
Fredrikstad493.20%2.30%2.80
Sandnes501.60%3.70%9.00
Trondheim708.80%6.80%2.90
Oslo8827.50%30.00%4.20
Bergen3202.70%3.90%6.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering18.363 -594
Besøkende Daglig16.478 -0,39%
Daglig Rangering for besøkende.19.430 -1.231
Daglige Sidevisninger48.163 -11,66%
Daglig Sidevisninger Rangering21.0401.122
Sidevisninger per bruker4,00 -11,40%
Innhold

www.Brreg.no

Emner: Heftelser I Motorvogn, Jegeravgiftskort, Ektepakt, Registrering Og Endring, og Flere Tjenester.

De estimerte 18.018 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 4,00 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Bronnoysundregistrene Bronnoysund
Bronnoysund
Norge
65.47, 12.22

Dets IP-nummer er 195.43.63.34. Det hostes av Bronnoysundregistrene Bronnoysund Bronnoysund, og bruker Apache nettserver. Dets 2 navneservere er dns1.eunet.no, og dns.brreg.no.

IP: 195.43.63.34

Web Server: Apache

Encoding: iso-8859-1

Nettstedets lastetid er 486 milliseconds, kortere enn 93% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
Accept-Ranges:bytes
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1