Bodo.no

Bodo er rangert som 49 i Norge. 'Hjem.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker84
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • bodoadventure.no Ski, Skiutstyr, Alpin

    bodoadventure.no

  • www.bodoairport.info - Domene registrert gjennom InCreo

    bodoairport.info

  • liten bodoairport.net skjermbilde

    bodoairport.net

  • Front page - Bodø Airport

    bodoairport.no

  • Bodø Air Show 2012

    bodoairshow.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Besøkende kommer fra landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Bodo.no

Emner: Om Bodø, Om Regionen, Omdømmeprosjektet, Verktøykassa, Hva Skjer, og Kart.

Kategori: 'Bodø/Myndigheter'

Gjennomsnittlig blir 4,17 sider sett på av de estimerte 27.378 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Itet As
Bodo
Norge
67.28, 14.38

Programmeringsspråkmiljøet er WIPS/2.0. Det har 3 DNS-oppføringer, altså x.nic.no, y.nic.no, og z.nic.no. Det hostes av Itet As Bodo, og bruker Apache/2 nettserver.

IP: 193.201.75.182

Drevet av: WIPS/2.0

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

Gjennomsnittlig lastetid er 1203 milliseconds, hvilket er raskere enn 67% av verdens nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.16 (Debian) PHP/5.3.3-7+squeeze8 with Suhosin-Patch mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1
X-Powered-By:WIPS/2.0
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:post-check=0, must-revalidate, no-store, no-cache, pre-check=0
Pragma:no-cache
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8