Alta.no

Alta er rangert som 50 i Norge. 'Forsiden - Alta kommune.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker80
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • altabbl.no Aktuelt, Styret, Ansatte

    altabbl.no

  • om alternativ-helse.no - alternativ-helse

    alternativ-helse.no

  • liten alternativ.me skjermbilde

    alternativ.me

  • vise alternativ.no data

    alternativ.no

  • alternativa

    alternativa.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

USA og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Alta.no

Emner: Hopp Til Hovedinnholdet På Siden, Hopp Til Hovednavigasjon På Siden, Hopp Til Nettstedskartet, English, og Nettstedskart.

Kategori: 'Alta/Myndigheter'

Nettstedet har omtrent 27.144 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 4,15 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Custompublish As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Custompublish As Oslo er hvor serveren Apache/2 finnes. Dets 3 navneservere er y.nic.no, x.nic.no, og z.nic.no. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.13.

IP: 195.159.239.230

Drevet av: PHP/5.3.13

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (195.159.239.230) 56(84) bytes of data.
64 bytes from web.custompublish.com (195.159.239.230): icmp_seq=1 ttl=49 138 ms
64 bytes from web.custompublish.com (195.159.239.230): icmp_seq=2 ttl=49 138 ms
64 bytes from web.custompublish.com (195.159.239.230): icmp_seq=3 ttl=49 138 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.359/138.402/138.436/0.032 ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.359/138.402/138.436/0.032 ms

Et ping sendt til serveren angir tiden 138 ms og den gjennomsnittlige lastetiden for siden er 1112 milliseconds.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Fedora)
X-Powered-By:PHP/5.3.13
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Content-Type:text/html; charset=utf-8