Aftenbladet.no

Aftenbladet er rangert som 101 i Norge. 'Forsiden - Aftenbladet.no.'

101Rang i Norge

31.159Verdens-rangering

Sider lest per måned3.616.704
Besøk per måned 643.485
Verdi per besøkendekr 3,07
Estimert verdikr 3,18 Millioner *
Eksterne lenker4.213
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • aftenlandet.no HEIM, MUSIKK, FOTO

    aftenlandet.no

  • ···· AFTENOSTEN ····

    aftenosten.no

  • liten aftenpoften.no skjermbilde

    aftenpoften.no

  • Forside - [www.aftenpostenforlag.no]

    aftenpostenforlag.no

  • Aftenposten Innsikt

    aftenposteninnsikt.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,00%3,20%
Norge 101 89,40%93,00%
Thailand 9.732 3,10%2,80%
Sverige 15.495 1,50%1,00%

Det er mest populært i landene Sverige, Thailand og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Bjerkreim33.80%4.20%2.70
Tau46.80%7.20%2.60
Sandnes710.70%24.60%5.70
Figgjo84.40%6.10%3.50
Bryne94.80%5.10%2.70
Stavanger2710.80%12.60%2.90
Haugesund753.00%1.40%1.20
Oslo17622.00%15.80%1.80
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering26.1842.752
Besøkende Daglig13.268 -14,53%
Daglig Rangering for besøkende.24.5222.303
Daglige Sidevisninger25.357 -18,60%
Daglig Sidevisninger Rangering40.8446.033
Sidevisninger per bruker2,66 -4,66%
Innhold

www.Aftenbladet.no

Emner: Norge, Verden, Økonomi, Jobb Og Utdanning, Politikk, og Været.

Kategori: 'Rogaland/Nyheter' og 'Aviser/Regionsaviser'

De estimerte 14.508 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,66 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Schibsted Asa
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Schibsted Asa Oslo er hvor serveren Apache-Coyote/1 finnes. Dets IP-nummer er 80.91.37.212.

IP: 80.91.37.212

Web Server: Apache-Coyote/1

Encoding: utf-8

PING www. (80.91.37.212) 56(84) bytes of data.
64 bytes from cache.medianorge.no (80.91.37.212): icmp_seq=1 ttl=50 135 ms
64 bytes from cache.medianorge.no (80.91.37.212): icmp_seq=2 ttl=50 135 ms
64 bytes from cache.medianorge.no (80.91.37.212): icmp_seq=3 ttl=50 135 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.275/135.454/135.596/0.445 ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.275/135.454/135.596/0.445 ms

Nettstedets lastetid er 4205 milliseconds, dette er kortere enn 95% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 4205 milliseconds.

Server klargjøring
Server:Apache-Coyote/1.1
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Vary:Accept-Encoding,X-Device
X-Backend:saweb4
X-Varnish-IP:80.91.37.198
Cache-Control:must-revalidate
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:699917959 699603398
Age:705
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive