Afjord.no

Afjord er rangert som 50 i Norge. 'Åfjord utvikling.'

50Rang i Norge

14.407Verdens-rangering

Sider lest per måned9.446.031
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker36
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • afjordutvikling.no Åfjord, Åfjord Utvikling, utviklingsselskap

    afjordutvikling.no

  •  Fagstoff, Kundeservice, Shop, AFPT lanserer MOMENTUM HELSE

    afpt.no

  • liten afrikaportalen.com skjermbilde

    afrikaportalen.com

  • afro aanabell nettbutikk - Hjem

    afroaanabell.no

  • Aftenskolen Region 1

    aftenskolen.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,70%4,40%
Norge 50 92,30%94,50%
USA 177.681 1,00%1,10%

Hovedparten av besøkende er fra USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.1072.032
Besøkende Daglig24.824 -14,81%
Daglig Rangering for besøkende.12.6891.178
Daglige Sidevisninger74.570 -36,91%
Daglig Sidevisninger Rangering13.4344.376
Sidevisninger per bruker4,15 -26,02%
Innhold

www.Afjord.no

Emner: Næringsfond, Næringsarealer, Næringsforening, Kalender, og Stillinger.

Kategori: 'Åfjord/Myndigheter'

27.144 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 4,15 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Dedicated And Virtual Hosting
Drammen
Norge
59.74, 10.21

Dets 3 navneservere er x.nic.no, y.nic.no, og z.nic.no. Dedicated And Virtual Hosting Drammen er hvor serveren Apache/2 finnes. Programmeringsspråkmiljøet er PHP/5.3.13.

IP: 89.221.243.177

Drevet av: PHP/5.3.13

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (89.221.243.177) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ns3.smisp.net (89.221.243.177): icmp_seq=1 ttl=50 133 ms
64 bytes from ns3.smisp.net (89.221.243.177): icmp_seq=2 ttl=50 133 ms
64 bytes from ns3.smisp.net (89.221.243.177): icmp_seq=3 ttl=50 133 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 133.454/133.476/133.510/0.299 ms
rtt min/avg/max/mdev = 133.454/133.476/133.510/0.299 ms

Serveren har lavere hastighet enn 64% av målte nettsteder, altså 1112 milliseconds. 133 ms er tiden gitt ved en pingtest.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 DAV/2 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635
X-Powered-By:PHP/5.3.13
X-Pingback:afjordutvikling.no/xmlrpc.php
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8