Adressa.no

Adressa er rangert som 45 i Norge. 'adressa.no - nyheter, sport, kultur og økonomi fra Trondheim og Trøndelag - Norges eldste avis.'

45Rang i Norge

16.874Verdens-rangering

Sider lest per måned8.867.880
Besøk per måned 1.190.166
Verdi per besøkendekr 1,54
Estimert verdikr 5,88 Millioner *
Eksterne lenker4.425
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • adressaguiden.no Bedriftssøk, Annonser fra Adresseavisen, Folk

    adressaguiden.no

  • REGISTRAR.NO

    adresse.no

  • liten adresseavisen.com skjermbilde

    adresseavisen.com

  • vise adresseboken.no data

    adresseboken.no

  • www.adresseendring.no - Active 24

    adresseendring.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,70%0,90%
Norge 45 90,70%94,20%
Sverige 5.772 2,40%1,00%
Thailand 6.515 2,60%1,50%
USA 76.400 2,50%2,40%

Det er mest populært i landene USA, Thailand, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Rennebu45.60%2.90%1.80
Trondheim640.10%45.70%3.90
Frei101.40%1.50%4.00
Orkanger152.40%1.10%1.60
Holter182.00%1.30%2.10
Haugesund911.30%0.40%1.00
Oslo9815.10%25.60%5.70
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering14.180 -9.041
Besøkende Daglig23.754+43%
Daglig Rangering for besøkende.13.357 -7.257
Daglige Sidevisninger48.163+77%
Daglig Sidevisninger Rangering21.061 -18.877
Sidevisninger per bruker2,81+24%
Innhold

www.Adressa.no

Emner: Forsiden, Trondheim, Sør-trøndelag, Nord-trøndelag, og Møre Og Romsdal.

Kategori: 'Nord-Trøndelag/Nyheter' og 'Sør-Trøndelag/Nyheter'

De estimerte 25.974 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,81 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Customer Nets
Trondheim
Norge
63.42, 10.42

Dets IP-nummer er 194.19.36.130. Customer Nets Trondheim er hvor serveren 7 finnes. Det er 2 navneservere, altså name.adresseavisen.no, og dns1.eunet.no.

IP: 194.19.36.130

Web Server: 7

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 2602 milliseconds, dette er lengre enn 80% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Language:no-NO
Server:7
X-UA-Device:pc
Content-Length:202520
Accept-Ranges:bytes
Date:--
X-Varnish:1374346592 1374338534
Age:146
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT
Vary:User-Agent, Accept-Encoding