Abcnyheter.no

Abcnyheter er rangert som 33 i Norge. 'Forside | ABC Nyheter.'

33Rang i Norge

10.048Verdens-rangering

Sider lest per måned9.250.416
Besøk per måned 1.223.179
Verdi per besøkendekr 2,03
Estimert verdikr 6,04 Millioner *
Eksterne lenker2.243
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • abconline.no abc online, abc nettside, abc nettbutikk

    abconline.no

  •  Samarbeidspartnere, Om abconsulting

    abconsulting.no

  • liten abcontainerutleie.no skjermbilde

    abcontainerutleie.no

  • ABC organisasjonsutvikling | Verdiskapning gjennom begeistring

    abcorg.no

  • ABC Personell AS - Rekrutterings- og vikarbyrå

    abcpersonell.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,60%0,80%
Norge 33 93,20%92,90%
Sverige 4.058 2,50%1,50%
Brasil 24.655 1,10%1,80%
Kina 50.041 1,60%3,00%

Det er mest populært i landene Kina, Brasil, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Kvinesdal23.80%4.70%3.50
Tromsdalen41.30%2.40%5.00
Laksvatn51.40%0.80%1.70
Sande91.70%2.50%4.00
Skedsmokorset161.70%1.00%1.70
Arendal172.50%2.40%2.70
Narvik191.70%3.10%5.00
Horten202.90%2.90%2.90
Haugesund234.20%2.70%1.80
Fredrikstad242.90%5.20%5.00
Trondheim355.60%9.30%4.70
Oslo3526.70%31.50%3.40
Kristiansand502.50%1.50%1.60
Moss573.70%1.70%1.30
Bergen716.60%3.70%1.60
Eidsvoll911.00%0.30%1.00
Stavanger1971.40%0.70%1.40
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering8.444 -1.936
Besøkende Daglig38.520+17%
Daglig Rangering for besøkende.8.087 -2.004
Daglige Sidevisninger82.072+9%
Daglig Sidevisninger Rangering12.218 -2.000
Sidevisninger per bruker2,96 -6,62%
Innhold

www.Abcnyheter.no

Emner: Registrer Deg, Forsiden, og Penger.

De estimerte 42.120 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,96 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Abc Startsiden As
Fornebu
Norge
59.9, 10.63

Det har 3 DNS-oppføringer, altså ns3.hyp.net, ns2.hyp.net, og ns1.hyp.net. Dets IP-nummer er 77.40.177.18. Det hostes av Abc Startsiden As Fornebu, og bruker Apache nettserver.

IP: 77.40.177.18

Web Server: Apache

Encoding: utf-8

PING www. (77.40.177.18) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 77.40.177.18: icmp_seq=1 ttl=240 138 ms
64 bytes from 77.40.177.18: icmp_seq=2 ttl=240 137 ms
64 bytes from 77.40.177.18: icmp_seq=3 ttl=240 138 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.979/138.645/138.979/0.638 ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.979/138.645/138.979/0.638 ms

Nettstedets lastetid er 1826 milliseconds, dette er kortere enn 65% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 1826 milliseconds.

Server klargjøring
Server:Apache
Last-Modified:--
ETag:"96df363ee0a26d027ead5c7154f96187"
Expires:--
Cache-Control:must-revalidate
Vary:Accept-Encoding, User-Agent
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Length:112666
Date:--
X-Varnish:980614422 980614182
Age:7
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT
X-Cache-Hits:2
X-Served-By:webnyh3.startsiden.no