Vg.no

Vg er rangert som 5 i Norge. 'VG Nett - Forsiden - VG Nett.'

5Rang i Norge

1.196Verdens-rangering

Sider lest per måned89.646.008
Besøk per måned 11.523.606
Verdi per besøkendekr 2,40
Estimert verdikr 56,91 Millioner
Eksterne lenker17.252
Antall sider--

Sist oppdatert: 25.04.2017 . Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land4,00%2,60%
Norge 5 90,10%93,00%
Sverige 258 3,10%2,30%
Danmark 513 1,10%0,60%
Spania 4.748 0,70%0,50%
USA 20.392 1,10%1,00%

Det er mest populært i landene USA, Spania, Danmark, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Bryne11.10%1.10%3.70
Sarpsborg13.40%2.60%2.80
Haugesund21.20%0.80%2.30
Fagernes20.20%0.10%1.80
Kristiansund20.50%0.90%7.00
Godvik20.40%0.30%2.40
Trones20.10%0.10%1.80
Stange30.40%0.80%7.00
Leirvik30.70%0.70%3.60
Tromsdalen30.20%0.20%3.30
Sande30.50%0.30%2.60
Kolbotn40.20%0.10%2.20
Sveio40.80%0.60%2.80
Kirkenes50.40%0.40%3.30
Holmestrand50.20%0.10%2.50
Jessheim52.00%3.50%6.40
Leknes50.90%1.00%4.00
Gardermoen51.60%1.50%3.40
Hamar51.20%1.30%3.70
Skien51.50%1.40%3.30
Oslo527.70%34.00%4.40
Drammen52.20%2.20%3.50
Horten51.00%0.90%3.20
Sandefjord60.40%0.50%5.00
Lillehammer61.70%1.40%2.90
Farstad60.70%1.80%9.00
Holter60.30%0.30%4.10
Vestnes60.50%0.30%2.00
Asker61.30%0.60%1.80
Tysnes60.20%0.10%2.60
Hyggen70.30%0.20%2.50
Mo I Rana70.30%0.50%5.00
Fredrikstad70.90%1.00%3.80
Eidsvoll70.80%0.60%2.50
Garnes70.40%0.30%2.70
Kristiansand72.00%1.40%2.60
Stabekk70.50%0.70%4.60
Trondheim83.70%3.00%2.90
Sperrebotn80.30%0.50%5.00
Bremnes80.40%0.20%1.80
Nesttun80.50%0.20%1.60
Stavanger91.00%1.40%4.70
Alta90.80%1.00%4.50
Orkanger100.30%0.20%2.10
Kongsberg100.40%0.50%4.20
Larvik100.50%0.50%3.80
Volda100.70%0.90%4.80
Fornebu100.40%0.40%3.80
Sandnes110.50%0.60%3.90
Bergen113.10%2.40%2.80
Halden120.20%0.10%1.30
Kvinesdal120.20%0.20%4.00
Moss141.80%1.50%3.10
Langhus140.20%0.10%1.70
Arendal160.40%0.20%1.90
Grimstad170.50%0.20%1.30
Krokstadelva180.50%0.30%2.20
Skedsmokorset190.10%0.10%2.90
Askim230.20%0.20%2.70
Elverum280.20%0.40%6.00
Porsgrunn410.10%0.10%1.40
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering1.005 -113
Besøkende Daglig248.454+0,8%
Daglig Rangering for besøkende.993 -66
Daglige Sidevisninger640.671+8,9%
Daglig Sidevisninger Rangering1.416 -266
Sidevisninger per bruker3,58+8%
Innhold

www.Vg.no

Emner: Endre Sted, Sett Vg Som Startside, Forsiden, og Innenriks.

Kategori: 'Aviser/Riksaviser'

De estimerte 271.674 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 3,58 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Vg Multimedia As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Dets IP-nummer er 195.88.55.16. Dets 3 navneservere er ns-foo.linpro.net, ns-zoo.linpro.net, og ns-bar.linpro.net. Det hostes av Vg Multimedia As Oslo, og bruker Apache/2 nettserver.

IP: 195.88.55.16

Web Server: Apache/2

Encoding: utf-8

PING www. (195.88.55.16) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (195.88.55.16): icmp_seq=1 ttl=239 137 ms
64 bytes from www. (195.88.55.16): icmp_seq=2 ttl=242 135 ms
64 bytes from www. (195.88.55.16): icmp_seq=3 ttl=242 135 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.084/136.018/137.868/1.308 ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.084/136.018/137.868/1.308 ms

Nettstedets lastetid er 2103 milliseconds, dette er kortere enn 72% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 2103 milliseconds.

Server klargjøring
Server:Apache/2.2.15 (CentOS)
X-VG-WebServer:vgfront-web-01, vgfront-web-01
Cache-Control:must-revalidate
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Age:262
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT:1041
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
X-VG-WebCache:laguerta
X-Age:262