Thepokerbay.org Gå til nettstedet >>

Thepokerbay er rangert som 22.627 i Norge. 'Poker Torrents & Poker Videos.'

22.627Rang i Norge

149.709Verdens-rangering

Sider lest per måned356.265
Besøk per måned 122.850
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 610.549,3 *
Eksterne lenker330
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
4.598Belgia
7.104Ungarn
9.096Romania
15.817Nederland
18.627Israel

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land15,10%10,30%
Belgia 4.59823,40%14,10%
Ungarn 7.1045,50%11,90%
Romania 9.0966,60%21,00%
Nederland 15.81710,20%12,70%
Israel 18.6272,20%2,70%
Australia 22.8327,90%6,10%
Taiwan 27.6812,50%1,00%
Russland 37.25916,90%13,50%
Tyskland 123.0925,60%3,20%
USA 359.0904,00%3,50%
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering125.806 -187.111
Besøkende Daglig2.547+160%
Daglig Rangering for besøkende.127.456 -200.413
Daglige Sidevisninger6.002+129%
Daglig Sidevisninger Rangering162.642 -191.559
Sidevisninger per bruker3,20 -10,77%

www.Thepokerbay.org

Thepokerbay er et nettsted med sider om Torrents, Slim, Your Answers!!, World.poker.tour.s10e35.hdtv.xvid-a, Hello And Goodbye, Make All Reseed Requests In This Thread, Top10, og Rules.

InnholdDet har innhold om: "Poker Torrents & Poker Videos," og "ThePokerBay.org Casinoluck.com Special Promo!"

Besøkende Besøkende kommer fra landene Australia, Israel, Nederland, Romania, Ungarn og Belgia. Spesielt populær i Edegem, Komsomolsk-na-amure, Sydney, Bucharest og Kansas City. Gjennomsnittlig blir 3,20 sider sett på av de estimerte 2.785 daglige besøkende.

Lenker

Lignende siderDomenet er 7 år og 8 måneder gammelt.

Server
Server Sted
Prq - Pop Sth0
Stockholm
Sverige
59.33, 18.05

Dets 2 navneservere er ns02.one.com, og ns01.one.com. Det hostes av Prq - Pop Sth0 Stockholm, og bruker Apache nettserver. Thepokerbay.org's server IP-adresse er 88.80.6.48. 129 ms er tiden gitt ved en pingtest, og dets gjennomsnittlige lastetid for en hel side er 552 milliseconds. Dette er lengre enn 91% av målte nettsteder.

PING www. (88.80.6.48) 56(84) bytes of data.
64 bytes from host-88-80-6-48.cust.prq.se (88.80.6.48): icmp_req=1 ttl=53 129 ms
64 bytes from host-88-80-6-48.cust.prq.se (88.80.6.48): icmp_req=2 ttl=53 129 ms
64 bytes from host-88-80-6-48.cust.prq.se (88.80.6.48): icmp_req=3 ttl=53 130 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 129.870/130.037/130.348/0.367 ms
rtt min/avg/max/mdev = 129.870/130.037/130.348/0.367 ms
Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-1