Telefonnummer.no

Telefonnummer er rangert som 22 i Norge. 'Telefonnummer.no - finn telefonnummer her!'

22Rang i Norge

6.657Verdens-rangering

Sider lest per måned15.746.573
Besøk per måned 1.861.362
Verdi per besøkendekr 0,60
Estimert verdikr 9,19 Millioner *
Eksterne lenker2
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • telegas.no gass, air liquide, hogsrud

    telegas.no

  •  Ansatte, Om NST, Kajsa er Norges beste forskertalent, Nye nettsider

    telemed.no

  • liten telenorobjects.no skjermbilde

    telenorobjects.no

  • ::.Välkommen till TellUs Stories.::

    tellus.tv

  • Sjelskraft & livsmot

    tempelgaarden.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,60%4,80%
Norge 22 91,30%88,70%
Sverige 1.272 3,20%3,90%
Brasil 30.748 0,70%0,40%
USA 67.546 1,20%2,20%

Hovedparten av besøkende er fra USA, Brasil, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Langhus51.30%1.50%3.20
Bjerkreim60.60%0.50%2.40
Sveio111.30%0.90%2.10
Gardermoen143.50%3.30%2.60
Godvik140.70%0.50%2.00
Kristiansand153.50%2.80%2.20
Kristiansund170.70%0.70%2.60
Oslo1830.60%30.50%2.80
Haugesund192.30%3.60%4.30
Orkanger190.70%0.60%2.20
Ballangen250.70%0.60%2.50
Asker281.90%1.80%2.60
Trondheim334.40%3.70%2.30
Moss422.20%2.60%3.30
Jessheim441.40%1.60%3.30
Horten450.70%0.90%3.00
Drammen451.90%1.60%2.30
Stavanger482.20%1.80%2.30
Skien550.90%1.00%3.30
Fredrikstad600.80%0.80%3.10
Bergen603.90%3.30%2.30
Sandnes760.70%0.30%1.20
Sarpsborg961.20%1.40%3.20
Lillehammer1100.70%0.60%2.50
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering5.594 -459
Besøkende Daglig54.784+3%
Daglig Rangering for besøkende.5.359 -544
Daglige Sidevisninger126.334 -1,57%
Daglig Sidevisninger Rangering7.824 -501
Sidevisninger per bruker3,19 -4,49%
Innhold

www.Telefonnummer.no

Emner: Telefonnummer I Sverige, Telefonnummer I Danmark, og Telefonnummer I Usa.

Kategori: 'Ressurser/Kataloger'

59.904 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 3,19 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Domeneshop As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Domeneshop As Oslo er hvor serveren Apache/2 finnes. Dets IP-nummer er 194.63.248.47. ns3.hyp.net, ns1.hyp.net, og ns2.hyp.net er nettstedets DNS-navneservere.

IP: 194.63.248.47

Web Server: Apache/2

Encoding: iso-8859-1

PING www. (194.63.248.47) 56(84) bytes of data.
64 bytes from grand.domeneshop.no (194.63.248.47): icmp_seq=1 ttl=50 136 ms
64 bytes from grand.domeneshop.no (194.63.248.47): icmp_seq=2 ttl=50 135 ms
64 bytes from grand.domeneshop.no (194.63.248.47): icmp_seq=3 ttl=50 135 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.979/136.312/136.979/0.635 ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.979/136.312/136.979/0.635 ms

Serveren er raskere enn 63% av målte nettsteder, altså 1749 milliseconds. Et ping sendt til serveren gir tiden 136 ms.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix)
Last-Modified:--
ETag:"71028db-2736-49656468f6880"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:10038
Content-Type:text/html