Startsiden.no www.startsiden.no

Startsiden er rangert som 19 i Norge. 'Startsiden.no.'

19Rang i Norge

6.583Verdens-rangering

Sider lest per måned11.804.713
Besøk per måned 6.346.620
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 31,34 Millioner *
Eksterne lenker2.963
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
19Norge
3.527Sverige
26.564Kina
33.927Brasil

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,40%2,30%
Norge 1993,90%91,50%
Sverige 3.5271,60%1,20%
Kina 26.5641,60%4,60%
Brasil 33.9270,60%0,40%
ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Orkanger12.60%5.20%3.90
Randaberg20.90%1.50%3.30
Kirkenes41.80%4.90%5.40
Kvinesdal42.40%1.30%1.10
Godvik51.70%0.90%1.00
Laksvatn60.80%0.50%1.20
Tromsdalen70.80%0.40%1.00
Sande72.00%1.10%1.10
Nesttun92.40%1.20%1.00
Hyggen91.10%1.10%1.90
Skedsmokorset91.50%1.00%1.30
Ski131.20%0.60%1.00
Sandnes132.80%1.90%1.30
Haugesund142.00%7.50%7.00
Arendal152.20%1.10%1.00
Fredrikstad162.50%2.50%2.00
Bergen208.40%5.70%1.30
Kristiansand203.40%2.00%1.20
Oslo2125.30%23.60%1.80
Trondheim274.80%4.60%1.90
Narvik310.90%0.60%1.40
Moss333.50%2.20%1.30
Sarpsborg981.50%0.90%1.20
Stavanger1111.20%1.00%1.60
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering5.532 -784
Besøkende Daglig64.200+10%
Daglig Rangering for besøkende.4.486 -833
Daglige Sidevisninger91.975+1%
Daglig Sidevisninger Rangering10.862 -922
Sidevisninger per bruker1,99 -7,87%

www.Startsiden.no

Dersom vi ser på nettstedet kan vi se lenker til sider på Startsiden /, Startsiden, Søk, Nettguide, Hvordan, Sett Som Startside, - Dette Er Min Viktigste Bok, og Syria Får Skylden For Bomben.

Besøkende Det er mest populært i landene Brasil, Kina, Sverige og Norge. De estimerte 70.200 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 1,99 sider hver. Det er mest populært i Oslo, Bergen, Trondheim, Moss og Kristiansand.

InnholdDet er oppført i kategorien 'På verdensveven/Portaler og startsider.' Det finnes innhold med tittel: "Forsiden - Startsiden.no," "ABC Startsidens Stjernepekere 2010 - Bil, båt og motor," "Lokalnyheter - ABC Startsiden.no," og "Reise - ABC Startsiden.no."

LenkerServer
Server Sted
Abc Startsiden As
Fornebu
Norge
59.9, 10.63

Dets IP-nummer er 77.40.177.38. Dets 3 navneservere er ns3.hyp.net, ns1.hyp.net, og ns2.hyp.net. Nettstedets lastetid er 2704 milliseconds, dette er kortere enn 83% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 2704 milliseconds.

Det hostes av Abc Startsiden As Fornebu, og bruker nginx nettserver.

PING www. (77.40.177.38) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 77.40.177.38: icmp_seq=1 ttl=240 138 ms
64 bytes from 77.40.177.38: icmp_seq=2 ttl=240 139 ms
64 bytes from 77.40.177.38: icmp_seq=3 ttl=240 139 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.979/139.645/139.979/0.639 ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.979/139.645/139.979/0.639 ms
Server klargjøring
Server:nginx
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Cache-Control:public, max-age=0, must-revalidate
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:1427543119 1427535874
Age:103
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT
x-is-grace:0
X-Served-By:deskss2
Vary:Accept-Encoding, User-Agent