Startsiden.no www.startsiden.no

Startsiden er rangert som 19 i Norge. 'Startsiden.no.'

19Rang i Norge

6.583Verdens-rangering

Sider lest per måned11.804.713
Besøk per måned 3.226.676
Verdi per besøkendekr 0,89
Estimert verdikr 15,93 Millioner *
Eksterne lenker2.963
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
19Norge
3.527Sverige
26.564Kina
33.927Brasil

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • statistikker for startsiden - Ny side 1
    startsiden.org
  • om startsidene.no - startsidene
    startsidene.no
  • liten startsider.no skjermbilde
    startsider.no
  • MAMUT REDIRECTOR
    startskiwax.no
  • Startskuddet Holding AS
    startskuddet.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,40%2,30%
Norge 1993,90%91,50%
Sverige 3.5271,60%1,20%
Kina 26.5641,60%4,60%
Brasil 33.9270,60%0,40%

Det er mest populært i landene Brasil, Kina, Sverige og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Orkanger12.60%5.20%3.90
Randaberg20.90%1.50%3.30
Kirkenes41.80%4.90%5.40
Kvinesdal42.40%1.30%1.10
Godvik51.70%0.90%1.00
Laksvatn60.80%0.50%1.20
Tromsdalen70.80%0.40%1.00
Sande72.00%1.10%1.10
Nesttun92.40%1.20%1.00
Hyggen91.10%1.10%1.90
Skedsmokorset91.50%1.00%1.30
Ski131.20%0.60%1.00
Sandnes132.80%1.90%1.30
Haugesund142.00%7.50%7.00
Arendal152.20%1.10%1.00
Fredrikstad162.50%2.50%2.00
Bergen208.40%5.70%1.30
Kristiansand203.40%2.00%1.20
Oslo2125.30%23.60%1.80
Trondheim274.80%4.60%1.90
Narvik310.90%0.60%1.40
Moss333.50%2.20%1.30
Sarpsborg981.50%0.90%1.20
Stavanger1111.20%1.00%1.60
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering5.532 -784
Besøkende Daglig64.200+10%
Daglig Rangering for besøkende.4.486 -833
Daglige Sidevisninger91.975+1%
Daglig Sidevisninger Rangering10.862 -922
Sidevisninger per bruker1,99 -7,87%
Innhold

www.Startsiden.no

Emner: Startsiden /, Startsiden, Søk, Nettguide, Hvordan, og Sett Som Startside.

Kategori: 'På verdensveven/Portaler og startsider'

De estimerte 70.200 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 1,99 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Abc Startsiden As
Fornebu
Norge
59.9, 10.63

Dets IP-nummer er 77.40.177.38. Dets 3 navneservere er ns3.hyp.net, ns1.hyp.net, og ns2.hyp.net. Det hostes av Abc Startsiden As Fornebu, og bruker nginx nettserver.

IP: 77.40.177.38

Web Server: nginx

Encoding: utf-8

PING www. (77.40.177.38) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 77.40.177.38: icmp_seq=1 ttl=240 138 ms
64 bytes from 77.40.177.38: icmp_seq=2 ttl=240 139 ms
64 bytes from 77.40.177.38: icmp_seq=3 ttl=240 139 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.979/139.645/139.979/0.639 ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.979/139.645/139.979/0.639 ms

Nettstedets lastetid er 2704 milliseconds, dette er kortere enn 83% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 2704 milliseconds.

Server klargjøring
Server:nginx
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Cache-Control:public, max-age=0, must-revalidate
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:1427543119 1427535874
Age:103
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT
x-is-grace:0
X-Served-By:deskss2
Vary:Accept-Encoding, User-Agent