Spraydate.no

Spraydate er rangert som 23 i Norge.

23Rang i Norge

8.140Verdens-rangering

Sider lest per måned11.999.676
Besøk per måned 5.020.785
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 24,79 Millioner *
Eksterne lenker8
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • sprayedconcrete.no Om kunnskapsdugnaden, Prosjekter, Organisering

    sprayedconcrete.no

  •  Flagg og flaggstenger, Utleie, Utleie - Tilhengere, Les mer

    sprayfo.no

  • liten spraylakk.no skjermbilde

    spraylakk.no

  • Spray Service AS

    sprayservice.no

  • , Den sunne måten å bli brun på

    spraytan.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,30%1,90%
Norge 23 91,80%89,40%
Danmark 2.787 1,40%0,90%
Nederland 9.270 1,00%1,70%
Kina 35.449 1,50%3,90%
USA 83.263 1,10%2,10%

USA, Kina, Nederland, Danmark og Norge er hvor de fleste besøkende kommer fra.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Sarpsborg76.80%9.80%3.50
Holter81.30%1.70%3.10
Bremnes91.70%1.30%1.80
Leirvik102.00%1.70%2.10
Tysnes110.90%0.70%1.90
Garnes140.80%0.60%1.60
Hamar162.40%3.50%3.40
Haugesund173.80%2.30%1.40
Nesttun181.20%1.00%2.00
Oslo1929.70%33.50%2.70
Stabekk211.00%1.10%2.50
Fredrikstad222.40%2.80%2.80
Horten261.80%1.60%2.10
Skien272.40%1.90%1.90
Moss294.90%3.20%1.60
Bergen326.00%5.10%2.00
Drammen363.10%2.30%1.80
Trondheim883.00%1.90%1.50
Kristiansand1021.10%0.40%1.00
Jessheim1100.70%0.30%1.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering6.840 -603
Besøkende Daglig49.434+0,7%
Daglig Rangering for besøkende.6.066 -420
Daglige Sidevisninger88.374+7%
Daglig Sidevisninger Rangering11.304 -1.625
Sidevisninger per bruker2,48+6%
Innhold

www.Spraydate.no

Nettstedet har omtrent 54.054 besøkende per dag, disse ser gjennomsnittlig på 2,48 sider hver.

Server
Server Sted
Tv 2 As
Bergen
Norge
60.39, 5.32

Dets 2 navneservere er ns1.subsys.no, og ns2.subsys.no. Serveren hostes av Tv 2 As Bergen. Dets IP-nummer er 193.227.204.178.

IP: 193.227.204.178

Dets serverhastighet er målt til 2724 milliseconds.