Sigdal.no

Sigdal er rangert som 49 i Norge. 'Sigdal.no - Forside.'

49Rang i Norge

14.337Verdens-rangering

Sider lest per måned9.676.422
Besøk per måned 2.303.910
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 11,38 Millioner *
Eksterne lenker32
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • sigma-photo.no Hjem

    sigma-photo.no

  •  Om Sigma, Objektiver, Blitser, Filter

    sigmaphoto.no

  • liten sigmundskeie.com skjermbilde

    sigmundskeie.com

  • signon.no

    sign-on.no

  • Overvåkning & Import AS

    signalforsterker.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land6,80%4,30%
Norge 49 92,20%94,70%
USA 189.521 0,90%1,00%

Besøkende kommer fra landene USA og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Leknes134.30%7.80%7.00
Nesttun261.40%1.00%2.80
Bergen488.60%9.80%4.60
Drammen563.00%2.80%3.70
Oslo5725.30%30.50%4.90
Krokstadelva572.40%1.40%2.30
Hamar671.40%2.40%7.00
Lillehammer742.20%1.80%3.20
Kristiansand911.90%1.40%3.00
Stavanger1212.30%2.10%3.70
Trondheim1323.80%3.90%4.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering12.0481.970
Besøkende Daglig25.038 -14,37%
Daglig Rangering for besøkende.12.6611.138
Daglige Sidevisninger75.020 -36,38%
Daglig Sidevisninger Rangering13.3554.300
Sidevisninger per bruker4,17 -25,67%
Innhold

www.Sigdal.no

Emner: Lag Og Foreninger, og N.

Kategori: 'Norge/Buskerud' og 'Buskerud/Myndigheter'

Gjennomsnittlig blir 4,17 sider sett på av de estimerte 27.378 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Itum Hostingcenter
Norge
63.743631, 13.183594

Itum Hostingcenter er hvor serveren Microsoft-IIS/6 finnes. y.nic.no, x.nic.no, og z.nic.no er nettstedets DNS-navneservere. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET.

IP: 93.187.81.73

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Encoding: utf-8

Dets gjennomsnittlige lastetid er 3047 milliseconds, hvilket er lengre enn 66% av verdens nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Powered-By:ASP.NET
Content-Length:54180
Content-Type:text/html
Set-Cookie:--
Cache-control:private