Proff.no www.proff.no

Proff er rangert som 97 i Norge. 'Proff™ firmasøk og bransjesøk - Nøkkeltall for norske bedrifter.'

97Rang i Norge

28.420Verdens-rangering

Sider lest per måned7.628.985
Besøk per måned 537.153
Verdi per besøkendekr 2,42
Estimert verdikr 2,65 Millioner *
Eksterne lenker943
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
97Norge
7.406Nederland
8.629Sverige
133.225Reino Unido

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • statistikker for proffbilder - Demo-side for Photonet
    proffbilder.no
  • www.proffbutikken.no
    proffbutikken.no
  • liten proffbygg.no skjermbilde
    proffbygg.no
  • ProffCom AS
    proffcom.no
  • www.proffdata.no
    proffdata.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land4,50%1,80%
Norge 9788,30%88,40%
Nederland 7.4064,10%7,40%
Sverige 8.6292,30%2,20%
Reino Unido 133.2250,80%0,30%

Besøkende kommer fra landene Reino Unido, Sverige, Nederland og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Langhus44.90%8.70%12.00
Kristiansund103.50%6.10%12.00
Fredrikstad286.60%12.40%13.00
Stavanger1044.60%4.40%6.00
Kristiansand1093.00%1.40%3.00
Oslo12823.10%29.30%8.50
Trondheim2323.80%2.90%5.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering23.882 -27
Besøkende Daglig10.914 -8,22%
Daglig Rangering for besøkende.30.2751.087
Daglige Sidevisninger60.316 -0,32%
Daglig Sidevisninger Rangering16.723 -1.195
Sidevisninger per bruker7,70+9%
Innhold

www.Proff.no

Emner: Legg Proff™ Til I Nettlesersøket, Flere Tjenester, Firmasøk / Bransjesøk, Rollesøk, og Finn Oppdrag Og Anbud.

Kategori: 'Næringsliv/Organisasjoner' og 'Ressurser/Kataloger'

Gjennomsnittlig blir 7,70 sider sett på av de estimerte 11.934 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Eniro Sverige
Sverige
61.270233, 18.632813

Dets nettserver finnes her: Eniro Sverige. Dets IP-nummer er 80.69.224.211. Det har 2 DNS-oppføringer, altså lx01.gulesider.no, og enoamgt9014p.prod.eniro.net.

IP: 80.69.224.211

Encoding: utf-8

Gjennomsnittlig lastetid er 616 milliseconds, hvilket er raskere enn 88% av verdens nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Language:no-NO
Transfer-Encoding:chunked
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding