Osloby.no

Osloby er rangert som 83 i Norge. 'Osloby - osloby.'

83Rang i Norge

26.645Verdens-rangering

Sider lest per måned3.540.414
Besøk per måned 805.941
Verdi per besøkendekr 1,40
Estimert verdikr 3,98 Millioner *
Eksterne lenker496
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for oslobyforum

    oslobyforum.org

  • Parkert

    oslocamping.no

  • liten oslocaravan.no skjermbilde

    oslocaravan.no

  • Domeneparkering hos Teletopia

    oslocigarlounge.com

  • Oslo Comics Expo 2012

    oslocomicsexpo.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land2,80%2,40%
Norge 83 91,80%91,70%
Belgia 11.972 1,30%1,00%
Brasil 44.349 1,20%1,20%
Canada 45.927 1,00%0,80%
Tyskland 67.627 1,30%2,40%
Spania 77.499 0,60%0,60%

Hovedparten av besøkende er fra Spania, Tyskland, Canada, Brasil, Belgia og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Stabekk232.40%3.50%2.70
Holter331.40%1.30%1.70
Oslo4743.50%53.90%2.30
Jessheim524.30%3.30%1.40
Fornebu571.70%2.20%2.40
Alta662.20%1.40%1.20
Gardermoen661.80%1.00%1.00
Fredrikstad722.50%1.70%1.30
Trondheim927.60%6.40%1.60
Lillehammer1072.50%1.70%1.30
Sarpsborg1353.10%2.30%1.40
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering22.391 -86.912
Besøkende Daglig17.762+360%
Daglig Rangering for besøkende.18.006 -72.783
Daglige Sidevisninger21.756+360%
Daglig Sidevisninger Rangering47.775 -165.065
Sidevisninger per bruker1,70+0,6%
Innhold

www.Osloby.no

Emner: Oslopuls, Sulten, Shopping, Sprek, Oslos Beste, og - Trist Og Urovekkende.

19.422 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 1,70 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Schibsted Asa
Oslo
Norge
59.92, 10.75

Schibsted Asa Oslo er hvor serveren Apache-Coyote/1 finnes. Dets 2 navneservere er dns1.schibsted-it.no, og dns2.schibsted-it.no. Dets IP-nummer er 80.91.37.212.

IP: 80.91.37.212

Web Server: Apache-Coyote/1

Encoding: utf-8

PING www. (80.91.37.212) 56(84) bytes of data.
64 bytes from cache.medianorge.no (80.91.37.212): icmp_seq=1 ttl=50 135 ms
64 bytes from cache.medianorge.no (80.91.37.212): icmp_seq=2 ttl=50 135 ms
64 bytes from cache.medianorge.no (80.91.37.212): icmp_seq=3 ttl=50 134 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.979/135.645/135.979/0.634 ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.979/135.645/135.979/0.634 ms

Serveren er raskere enn 84% av målte nettsteder, altså 2798 milliseconds. Et ping sendt til serveren gir tiden 135 ms.

Server klargjøring
Server:Apache-Coyote/1.1
Cache-Control:max-age=300
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
X-Backend:apweb2
Vary:Accept-Encoding,X-Device
X-Varnish-IP:80.91.37.200
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:392056199 391760041
Age:181
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive