Online.no

Online er rangert som 73 i Norge. 'Telenor Online - Online.no.'

73Rang i Norge

18.282Verdens-rangering

Sider lest per måned4.895.374
Besøk per måned 963.684
Verdi per besøkendekr 2,83
Estimert verdikr 4,76 Millioner *
Eksterne lenker14.725
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • statistikker for online24 - Online24

    online24.no

  • online247

    online247.no

  • liten online4u.no skjermbilde

    online4u.no

  • Online4u AS

    online4you.no

  • Velkommen til Advokat Kent Fredriksen § OnlineAdvokanten.no - Når resultatet teller -

    onlineadvokaten.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land5,30%4,40%
Norge 73 86,70%74,50%
Indonesia 6.801 2,20%15,70%
Sverige 8.239 1,50%2,30%
Reino Unido 83.532 1,00%0,40%
USA 101.897 2,80%2,00%
Tyskland 136.812 0,50%0,70%

Det er mest populært i landene Tyskland, USA, Reino Unido, Sverige, Indonesia og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Nybergsund22.40%1.20%1.20
Skedsmokorset65.90%2.60%1.00
Ski104.30%2.00%1.10
Larvik124.50%6.10%3.10
Drammen157.90%22.90%6.60
Nesoddtangen172.10%0.90%1.00
Elverum195.60%2.90%1.20
Haugesund541.90%1.70%2.10
Fredrikstad752.20%1.00%1.00
Oslo12521.00%10.10%1.10
Bergen3023.40%1.60%1.10
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering15.363 -5.554
Besøkende Daglig23.968+20%
Daglig Rangering for besøkende.13.240 -3.765
Daglige Sidevisninger36.760+45%
Daglig Sidevisninger Rangering27.698 -15.339
Sidevisninger per bruker2,12+21%
Innhold

www.Online.no

Emner: Hopp Til Innhold, Guider, Butikk, Sikkerhet, Dekning, og Telenorfordeler.

Kategori: 'På verdensveven/Portaler og startsider' og 'Internett/Aksessleverandører'

De estimerte 26.208 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,12 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Edb Business Partner Norge As
Oslo
Norge
59.92, 10.75

ns2.nextra.no, og ns1.nextra.no er nettstedets DNS-navneservere. Edb Business Partner Norge As Oslo er hvor serveren Apache finnes. Programmeringsspråkmiljøet er Servlet/2.5 JSP/2.1.

IP: 153.110.239.145

Drevet av: Servlet/2.5 JSP/2.1

Web Server: Apache

Encoding: utf-8

Nettstedets lastetid er 308 milliseconds, kortere enn 98% av andre målte nettsteder.

Server klargjøring
Date:--
Server:Apache
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:56925
Last-Modified:--
X-Powered-By:Servlet/2.5 JSP/2.1
Cache-Control:max-age=3600
Expires:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html