Norsktipping.no Gå til hjemmeside >>

Norsktipping er rangert som 59 i Norge. 'Forsiden - Norsk Tipping.'

59Rang i Norge

20.914Verdens-rangering

Sider lest per måned7.911.540
Besøk per måned 668.515
Verdi per besøkendekr 0,37
Estimert verdikr 3,30 Millioner *
Eksterne lenker811
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
59Norge
17.719Nederland

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • norsktoppen.blogspot.com Morsomt, spennende og godt framført., 19:36
    norsktoppen.blogspot.com
  •  Leveranse for Trysilhus til Bærum, Les mer, Garasjeporten - bilens visittkort, Les mer
    norsktre.no
  • liten norspray.no skjermbilde
    norspray.no
  • Norstamp - www.norstamp.no
    norstamp.no
  • as Norte
    norte.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,40%1,20%
Norge 5997,50%96,90%
Nederland 17.7191,10%1,90%

Hovedparten av besøkende er fra Nederland og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Vestnes152.00%2.10%4.00
Eidsvoll363.20%3.10%3.90
Bergen4410.80%12.30%4.50
Lillehammer454.60%4.10%3.60
Jessheim642.40%2.10%4.00
Oslo6928.70%25.80%3.60
Moss793.60%3.00%3.30
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering17.575 -9.166
Besøkende Daglig17.334+41%
Daglig Rangering for besøkende.18.339 -9.505
Daglige Sidevisninger49.213+45%
Daglig Sidevisninger Rangering20.609 -11.204
Sidevisninger per bruker3,90+3%
Innhold

www.Norsktipping.no

Emner: Les Mer, Ikke Nå, Vilt Mange Premier, og Dobbel Lykke For Extra-vinner.

Kategori: 'Spill/Hasardspill'

18.954 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 3,90 sider hver.

Server
Server Sted
Melbourne Information Technologies Australia Pty Ltd
Victoria
Melbourne
Australia
-37.82, 144.97

Dets nettserver finnes her: Melbourne Information Technologies Australia Pty Ltd (Victoria, Melbourne.) Norsktipping.no's server IP-nummer er 203.27.227.230. Dets 3 navneservere er ns2.domainnetwork.se, ns3.domainnetwork.com, og ns.domainnetwork.se.

IP: 203.27.227.230

Encoding: utf-8

PING wrd.se.euro909.com (203.27.227.230) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 203.27.227.230: icmp_seq=1 ttl=244 53.8 ms
64 bytes from 203.27.227.230: icmp_seq=2 ttl=244 54.2 ms
64 bytes from 203.27.227.230: icmp_seq=3 ttl=244 53.4 ms
--- wrd.se.euro909.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 53.498/53.865/54.226/0.400 ms
rtt min/avg/max/mdev = 53.498/53.865/54.226/0.400 ms

Serveren har lavere hastighet enn 79% av målte nettsteder, altså 817 milliseconds. 53.8 ms er tiden gitt ved en pingtest.

Server klargjøring
Expires:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Language:en-US
cache-control:public, max-age=601
X-Special:more;set-cookie;static;.
Content-Length:96398
Date:--
Age:303
Connection:keep-alive
X-Cached:146
Access-Control-Allow-Origin:app.tippestudio.no