Ninjakiwi.com www.ninjakiwi.com

Ninjakiwi er rangert som 5.892 i Norge. 'Free Online Games, Flash Games, iPhone Games, and the best Tower Defense Games on the web - Ninja Kiwi.'

5.892Rang i Norge

7.834Verdens-rangering

Sider lest per måned5.697.216
Besøk per måned 1.814.400
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 8,96 Millioner *
Eksterne lenker4.578
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
1.817New Zealand
2.200Tsjekkia
2.335Belgia
2.699Malaysia
2.774Portugal

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 30/12/2013

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land9,80%9,00%
New Zealand 1.8170,70%1,40%
Tsjekkia 2.2002,10%2,20%
Belgia 2.3353,40%1,40%
Malaysia 2.6992,00%2,30%
Portugal 2.7741,60%1,80%
Irland 2.9291,50%0,50%
Israel 3.3210,90%0,70%
Sør-Korea 3.3463,10%5,00%
Argentina 3.4941,80%1,80%
USA 3.76435,70%35,50%
Ukraina 5.3711,30%1,00%
Reino Unido 5.6483,70%8,20%
Venezuela 6.3060,60%0,40%
Tyskland 7.1136,10%3,90%
Taiwan 7.2390,80%0,50%
Polen 7.8851,50%3,50%
Filippinene 8.3530,80%0,80%
Hellas 9.7710,60%0,40%
Italia 10.0091,50%1,00%
Kalkun 10.2051,20%0,90%
Saudi-Arabia 10.7180,50%0,30%
Australia 12.6831,10%0,60%
Mexico 13.5871,00%0,90%
Canada 14.0441,30%1,20%
Russland 17.1332,30%2,70%
Kina 17.7083,70%5,30%
Frankrike 19.2071,90%1,20%
Brasil 20.3681,50%0,70%
India 25.5613,30%3,80%
Spania 30.9640,80%0,50%
Japan 31.0651,80%0,70%
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering6.5831.623
Besøkende Daglig46.866 -26,99%
Daglig Rangering for besøkende.6.4761.702
Daglige Sidevisninger111.930 -23,79%
Daglig Sidevisninger Rangering8.8761.626
Sidevisninger per bruker3,31+4%

www.Ninjakiwi.com

InnholdFinn sider om: "Free Online Games - Ninja Kiwi," "Play The Original Bloons - NinjaKiwi," "Bloons Tower Defense 4, The Ninja Blog," og "The Ninja Blog, Free Online Games."

Besøkende De estimerte 51.246 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 3,31 sider hver. Det er mest populært i Los Angeles, New York, Yekaterinburg, Cesky Brod og Mouscron. Det er mest populært i landene Irland, Portugal, Malaysia, Belgia, Tsjekkia og New Zealand.

LenkerServer
Server Sted
Level 3 Communications Inc
Colorado
Broomfield
USA
39.8912, -105.1205

Det hostes av Level 3 Communications Inc (Colorado, Broomfield,) og bruker Apache nettserver. Nettstedets lastetid er 1340 milliseconds, dette er lengre enn 53% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 71.9 ms.

Ninjakiwi.com's server IP-adresse er 8.19.34.159. Det har 4 navneservere, inkludert ns2.p15.dynect.net, ns3.p15.dynect.net, og ns4.p15.dynect.net.

PING www. (8.19.35.55) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 8.19.35.55: icmp_seq=1 ttl=241 71.9 ms
64 bytes from 8.19.35.55: icmp_seq=2 ttl=241 71.9 ms
64 bytes from 8.19.35.55: icmp_seq=3 ttl=241 72.2 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 71.909/72.034/72.271/0.352 ms
rtt min/avg/max/mdev = 71.909/72.034/72.271/0.352 ms
Server klargjøring
Served-By:Joyent
Server:Apache
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Date:--
Transfer-Encoding:chunked
Connection:Keep-Alive