Nettavisen.no

Nettavisen er rangert som 23 i Norge. 'Nettavisen.'

23Rang i Norge

8.130Verdens-rangering

Sider lest per måned12.102.048
Besøk per måned 2.172.869
Verdi per besøkendekr 1,30
Estimert verdikr 10,73 Millioner *
Eksterne lenker6.752
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • nettbingo.com bingo på nett, online bingo, bingo games

    nettbingo.com

  • Nettbingo » Norsk bingo på nett

    nettbingo.net

  • liten nettbutikkene.no skjermbilde

    nettbutikkene.no

  • Online Casino på Nett: Spill Norske Spilleautomater på nett

    nettcasino.com

  • NettcasinoGuiden.com

    nettcasinoguiden.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,10%1,80%
Norge 23 92,10%89,60%
Danmark 2.834 1,40%0,90%
Nederland 9.252 1,00%1,70%
Kina 35.574 1,40%3,80%
USA 84.782 1,10%2,10%

Det er mest populært i landene USA, Kina, Nederland, Danmark og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Sarpsborg76.80%9.80%3.50
Holter81.30%1.70%3.10
Bremnes91.70%1.30%1.80
Leirvik102.00%1.70%2.10
Tysnes110.90%0.70%1.90
Garnes140.80%0.60%1.60
Hamar162.40%3.50%3.40
Haugesund173.80%2.30%1.40
Nesttun181.20%1.00%2.00
Oslo1929.70%33.50%2.70
Stabekk211.00%1.10%2.50
Fredrikstad222.40%2.80%2.80
Horten261.80%1.60%2.10
Skien272.40%1.90%1.90
Moss294.90%3.20%1.60
Bergen326.00%5.10%2.00
Drammen363.10%2.30%1.80
Trondheim883.00%1.90%1.50
Kristiansand1021.10%0.40%1.00
Jessheim1100.70%0.30%1.00
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering6.832 -610
Besøkende Daglig49.434+0,6%
Daglig Rangering for besøkende.6.061 -405
Daglige Sidevisninger88.824+8%
Daglig Sidevisninger Rangering11.261 -1.739
Sidevisninger per bruker2,49+7%
Innhold

www.Nettavisen.no

Emner: Gå Til Hovedmeny, Gå Til Hovedinnhold, Siste Nytt, og Nettavisen.

Kategori: 'Aviser/Riksaviser'

De estimerte 54.054 daglige besøkende ser gjennomsnittlig på 2,49 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Tv 2 As Norway Webservers
Bergen
Norge
60.39, 5.32

Dets 2 navneservere er ns1.subsys.no, og ns2.subsys.no. Tv 2 As Norway Webservers Bergen er hvor serveren Oracle-Application-Server-10g/10 finnes. Dets IP-nummer er 77.75.209.100.

IP: 77.75.209.100

Web Server: Oracle-Application-Server-10g/10

Encoding: iso-8859-1

PING www. (77.75.209.100) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 77.75.209.100: icmp_seq=1 ttl=242 142 ms
64 bytes from 77.75.209.100: icmp_seq=2 ttl=242 142 ms
64 bytes from 77.75.209.100: icmp_seq=3 ttl=242 142 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2972ms
rtt min/avg/max/mdev = 142.879/142.913/142.954/0.310 ms
rtt min/avg/max/mdev = 142.879/142.913/142.954/0.310 ms

Nettstedets lastetid er 4097 milliseconds, dette er kortere enn 94% av andre målte nettsteder. Et ping sendt til serveren gir tiden 4097 milliseconds.

Server klargjøring
Content-Type:text/html; charset=ISO-8859-1
Cache-Control:max-age=0
Connection:Keep-Alive
Keep-Alive:timeout=5, max=999
Server:Oracle-Application-Server-10g/10.1.2.0.2 Oracle-HTTP-Server OracleAS-Web-Cache-10g/10.1.2.2.0 (TH;max-age=1200+86400;age=709;ecid=72057890535116691,0)
Content-Length:150871
Date:--
Accept-Ranges:bytes
Vary:Accept-Encoding