Na24.no

Na24 er rangert som 80 i Norge. 'NA24 - NA24.'

80Rang i Norge

26.604Verdens-rangering

Sider lest per måned3.173.527
Besøk per måned 913.865
Verdi per besøkendekr 0,96
Estimert verdikr 4,51 Millioner *
Eksterne lenker1.554
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • na24blogg.no Sport, økonomi, fotball

    na24blogg.no

  •  Fosterutvikling hos mennesker, 01:24, Ingen kommentarer:, Tolkning av No Surprises

    naboplaging.blogspot.com

  • liten nacg.no skjermbilde

    nacg.no

  • Nadia Bergesen

    nadiabergesen.blogspot.com

  • N A D ii A

    nadiatee.blogspot.com

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land3,80%3,20%
Norge 80 96,20%96,80%

Hovedparten av besøkende er fra Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Hamar284.40%4.60%1.70
Holter291.70%1.70%1.60
Stabekk301.60%2.10%2.00
Kristiansand464.20%5.10%1.90
Haugesund463.30%2.70%1.30
Horten512.30%2.30%1.60
Leirvik541.80%1.30%1.20
Fredrikstad542.50%3.70%2.30
Oslo5539.80%44.50%1.80
Bremnes641.60%1.00%1.00
Sarpsborg805.30%4.40%1.30
Trondheim956.90%7.20%1.70
Sandnes971.70%1.10%1.00
Skien991.70%1.70%1.60
Moss1602.20%1.40%1.00
Bergen4902.00%1.70%1.30
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering22.356 -1.548
Besøkende Daglig18.618+0,6%
Daglig Rangering for besøkende.17.162 -1.288
Daglige Sidevisninger20.255 -0,93%
Daglig Sidevisninger Rangering51.581 -2.328
Sidevisninger per bruker1,51 -1,31%
Innhold

www.Na24.no

Emner: Gå Til Hovedmeny, Gå Til Hovedinnhold, Oslo Børs, og Nettavisen.

Kategori: 'Nyheter/Økonomi'

20.358 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 1,51 sider hver.

LenkerServer
Server Sted
Tv 2 As Norway Webservers
Bergen
Norge
60.39, 5.32

Tv 2 As Norway Webservers Bergen er hvor serveren Oracle-Application-Server-10g/10 finnes. Dets IP-nummer er 77.75.209.100. Dets 2 navneservere er ns2.subsys.no, og ns1.subsys.no.

IP: 77.75.209.100

Web Server: Oracle-Application-Server-10g/10

Encoding: iso-8859-1

PING www. (77.75.209.100) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 77.75.209.100: icmp_seq=1 ttl=242 142 ms
64 bytes from 77.75.209.100: icmp_seq=2 ttl=242 141 ms
64 bytes from 77.75.209.100: icmp_seq=3 ttl=242 141 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 141.978/142.311/142.978/0.641 ms
rtt min/avg/max/mdev = 141.978/142.311/142.978/0.641 ms

Serveren har lavere hastighet enn 60% av målte nettsteder, altså 1219 milliseconds. 142 ms er tiden gitt ved en pingtest.

Server klargjøring
Content-Type:text/html; charset=ISO-8859-1
Cache-Control:max-age=0
Connection:Keep-Alive
Keep-Alive:timeout=5, max=999
Server:Oracle-Application-Server-10g/10.1.2.0.2 Oracle-HTTP-Server OracleAS-Web-Cache-10g/10.1.2.2.0 (TH;max-age=1200+86400;age=1082;ecid=305089054957,0)
Content-Length:88087
Date:--
Accept-Ranges:bytes
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding