N-t.no

N-t er rangert som 59 i Norge. 'Forsiden - Norsk Tipping.'

59Rang i Norge

20.914Verdens-rangering

Sider lest per måned7.911.540
Besøk per måned 1.977.885
Verdi per besøkende--
Estimert verdikr 9,77 Millioner *
Eksterne lenker811
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28.06.2016

Liknande domäner
  • n2n.no Nation 2 Nation

    n2n.no

  •  Euroinvestor.no, Myndighetene må ordne opp!, Nettavisen, Propaganda24

    na24.no

  • liten na24blogg.no skjermbilde

    na24blogg.no

  • Annas skoleblogg

    naboplaging.blogspot.com

  • NACG – norwegian anti counterfeit group

    nacg.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land1,40%1,20%
Norge 59 97,50%96,90%
Nederland 17.719 1,10%1,90%

Hovedparten av besøkende er fra Nederland og Norge.

ByBy RangeringBrukereSidevisningerSidevisninger per bruker
Vestnes152.00%2.10%4.00
Eidsvoll363.20%3.10%3.90
Bergen4410.80%12.30%4.50
Lillehammer454.60%4.10%3.60
Jessheim642.40%2.10%4.00
Oslo6928.70%25.80%3.60
Moss793.60%3.00%3.30
Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering17.575 -9.166
Besøkende Daglig17.334+41%
Daglig Rangering for besøkende.18.339 -9.505
Daglige Sidevisninger49.213+45%
Daglig Sidevisninger Rangering20.609 -11.204
Sidevisninger per bruker3,90+3%
Innhold

www.N-t.no

Emner: Les Mer, Ikke Nå, og Lever Kupongen Her.

Kategori: 'Spill/Hasardspill'

18.954 brukere besøker nettstedet daglig, de ser på 3,90 sider hver.

Server
Server Sted
Norsk Tipping As
Hamar
Norge
60.8, 11.1

ns.domainnetwork.se, ns2.domainnetwork.se, og ns3.domainnetwork.com er nettstedets DNS-navneservere. Dets nettserver finnes her: Norsk Tipping As Hamar. Dets IP-nummer er 93.124.226.70.

IP: 93.124.226.70

Encoding: utf-8

Serveren er raskere enn 79% av målte nettsteder, altså 817 milliseconds.

Server klargjøring
Expires:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Language:en-US
cache-control:public, max-age=586
X-Special:more;set-cookie;static;.
Content-Length:96418
Date:--
Age:481
Connection:keep-alive
X-Cached:217
Access-Control-Allow-Origin:app.tippestudio.no