Moviestarplanet.com www.moviestarplanet.com

Moviestarplanet er rangert som 15.070 i Norge. 'MovieStarPlanet - Fame, Fortune and Friends.'

15.070Rang i Norge

17.771Verdens-rangering

Sider lest per måned1.330.182
Besøk per måned 322.702
Verdi per besøkendekr 1,78
Estimert verdikr 1,59 Millioner *
Eksterne lenker410
Antall sider--
Nøkkelord
Utilgjengelig
Land Rangering
2.661Irland
3.189Finland
4.531USA
11.857Sverige
15.891Østerrike

*Estimert data, vennligst les ansvarsfraskrivelsen.
Sist oppdatert: 28/04/2014

Liknande domäner
  • moviestarplanet.dk MovieStarPlanet, movie maker, movie stars
    moviestarplanet.dk
  •  movie studio, animated avatar, make your own cartoon, make your own movie
    moviestarplanet.no
  • liten moviestarplenet.com skjermbilde
    moviestarplenet.com
  • M
    movig.no
  • Møvik Kai
    movik-kai.no

Besøkende

LandLand RangeringBrukere%Sidevisninger%
Andre land5,90%7,70%
Irland 2.6613,20%2,50%
Finland 3.1893,30%2,40%
USA 4.53173,60%76,80%
Sverige 11.8571,60%1,10%
Østerrike 15.8910,90%0,70%
Nederland 21.6921,50%1,10%
Kalkun 26.4091,00%1,00%
Tyskland 27.7604,30%3,20%
Canada 39.5571,20%0,90%
Reino Unido 44.1371,90%1,40%
Frankrike 52.1221,60%1,10%

Besøkende kommer fra landene Nederland, Østerrike, Sverige, USA, Finland og Irland.

Trafikk Logliste 90 Dager Gjennomsnittlig
Verdens-rangering14.9343.362
Besøkende Daglig28.676 -26,06%
Daglig Rangering for besøkende.10.9412.474
Daglige Sidevisninger28.358 -28,07%
Daglig Sidevisninger Rangering36.1578.652
Sidevisninger per bruker1,37 -2,84%
Innhold

www.Moviestarplanet.com

Gjennomsnittlig blir 1,37 sider sett på av de estimerte 31.356 daglige besøkende.

LenkerServer
Server Sted
Moviestar Planet
Georgia
Atlanta
USA
33.9348, -84.2703

Det hostes av Moviestar Planet (Georgia, Atlanta,) og bruker Microsoft-IIS/7 nettserver. Dets 4 DNS-oppføringer inkluderer ns3.eurodns.com, ns4.eurodns.com, og ns1.eurodns.com. Programmeringsspråkmiljøet er ASP.NET.

IP: 64.94.5.140

Drevet av: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Encoding: utf-8

PING www. (64.94.5.140) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 64.94.5.140: icmp_req=1 ttl=119 47.2 ms
64 bytes from 64.94.5.140: icmp_req=2 ttl=119 46.2 ms
64 bytes from 64.94.5.140: icmp_req=3 ttl=119 46.3 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 46.297/46.637/47.291/0.462 ms
rtt min/avg/max/mdev = 46.297/46.637/47.291/0.462 ms

47.2 ms er tiden gitt ved en pingtest, og dets gjennomsnittlige lastetid for en hel side er 1150 milliseconds. Dette er lengre enn 62% av målte nettsteder.

Server klargjøring
Content-Type:text/html
Last-Modified:--
Accept-Ranges:bytes
ETag:"fc25afdb50a1cd1:0"
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:15690